Zmiany kadrowe

Michał Jaworski został nowym dyrektorem generalnym w Chmurowisko.pl

Michał Jaworski posiada 20 letnie doświadczenia w branży IT i pełnił szereg funkcji zarządczych w międzynarodowych organizacjach. Pracował w takich firmach jak Citibank, Aviva, AXA Direct a ostatnio EcoVadis, gdzie zarządzał zespołami w obszarach Infrastructure, Cloud, Security oraz Data Management.
Michał Jaworski został nowym dyrektorem generalnym w Chmurowisko.pl

Michał Jaworski jest mocno zaangażowany w propagowanie powszechnego wykorzystania usług Public Cloud. To także zwolennik partnerskiego podejścia do współpracy w organizacji, kładący duży nacisk na jakość dostarczanych usług i produktów – informują przedstawiciele Chmurowiska.

„W tym pracowitym dla całej branży czasie, skupimy się na rozwoju kompetencji organizacji, budowaniem nowych usług oraz nowych kanałach sprzedaży w Polsce i za granicą” – zapowiedział nowy CEO.

Przypomnijmy, że Chmurowisko to jedna z pierwszych polskich spółek zajmujących się konsultingiem w obszarach migracji oraz budowaniu rozwiązań opartych o chmurę publiczną, AI, Machine Learning, a także Data Engineering, dla klientów enterprise i corporate.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *