Zmiany kadrowe

Michał Kubik nowym Distribution Channel Managerem w Sophos w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Menedżer związany wcześniej m.in. z Microsoft, Symantec i VMware, pełni wspomnianą funkcję od lipca 2021 roku. Na nowym stanowisku odpowiada za współpracę z dystrybutorami w zakresie sprzedaży rozwiązań firmy oraz relacje z partnerami w Europie Środkowo-Wschodniej. Obowiązki pełni z Warszawy, ściśle współpracując z Patrickiem Müllerem, Regional Managerem Eastern Europe w Sophos, poinformowali przedstawiciele spółki.

Michał Kubik nowym Distribution Channel Managerem w Sophos w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Michał Kubik ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT i bezpieczeństwa oraz współpracy z kanałem partnerskim. Zdobywał je m.in. w Microsoft, VMware, RSA Security, Symantec i Check Point Software Technologies. Zaczynał od Microsoft, gdzie pełnił role od Account Managera do Services Executive. Przez wiele lat odpowiadał za sprzedaż rozwiązań do kluczowych klientów, a od 2010 roku zajmuje się współpracą z firmami partnerskimi, które sprzedają rozwiązania IT. Pełnił m.in. funkcję Territory Managera w RSA Security, oraz Regional Channel Managera na region Europy Środkowo-Wschodniej w Symantec.

Skończył Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej ze specjalizacją systemy sterowania. W 2010 roku uzyskał tytuł Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *