Żądanie z 3.238.132.225 nie może być obecnie obsłużone.

Jeśli jesteś właścicielem serwera i taki stan jest niepożądany:

  1. Zaloguj się do swojego panelu DirectAdmin.
  2. Wybierz domenę i przejdź do wtyczki WAF.
  3. Kliknij itwiz.pl -> Ustawienia, dla edycji polityki blokad.
  4. Kliknij itwiz.pl -> Dezaktywuj, dla całkowitego wyłączenia ochrony (nie zalecamy).

Kiedy adres IP jest zablokowany na lokalnej czarnej liście, dostęp możesz odblokować w panelu, wybierając opcję: WAF->itwiz.pl->Statystyki->Sprawdź adres IP, podając powyższe IP. Pamiętaj, że zapora WAF korzysta też z globalnych czarnych list. Jeśli adres trafi na listę globalną, zostanie z niej zdjęty po kilku dniach automatycznie. Jeśli nie chcesz czekać możesz wyłączyć sprawdzanie tych list w ustawieniach WAF -> Ustawienia -> Sprawdzanie list globalnych.

Kod diagnostyczny: Blacklisted (Blacklisted)

Zmiany kadrowe

Michał Kubik nowym Distribution Channel Managerem w Sophos w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Menedżer związany wcześniej m.in. z Microsoft, Symantec i VMware, pełni wspomnianą funkcję od lipca 2021 roku. Na nowym stanowisku odpowiada za współpracę z dystrybutorami w zakresie sprzedaży rozwiązań firmy oraz relacje z partnerami w Europie Środkowo-Wschodniej. Obowiązki pełni z Warszawy, ściśle współpracując z Patrickiem Müllerem, Regional Managerem Eastern Europe w Sophos, poinformowali przedstawiciele spółki.

Michał Kubik nowym Distribution Channel Managerem w Sophos w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Michał Kubik ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT i bezpieczeństwa oraz współpracy z kanałem partnerskim. Zdobywał je m.in. w Microsoft, VMware, RSA Security, Symantec i Check Point Software Technologies. Zaczynał od Microsoft, gdzie pełnił role od Account Managera do Services Executive. Przez wiele lat odpowiadał za sprzedaż rozwiązań do kluczowych klientów, a od 2010 roku zajmuje się współpracą z firmami partnerskimi, które sprzedają rozwiązania IT. Pełnił m.in. funkcję Territory Managera w RSA Security, oraz Regional Channel Managera na region Europy Środkowo-Wschodniej w Symantec.

Skończył Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej ze specjalizacją systemy sterowania. W 2010 roku uzyskał tytuł Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *