RynekZmiany kadrowe

Michał Rączka z Allegro do mBanku

Od maja Michał Rączka objął stanowisko wicedyrektora działu IT odpowiedzialnego za strategię IT i zarządzanie projektami. Wcześniej był dyrektorem IT w Allegro (Naspers Group), gdzie pracował przez ostatnie 7 lat.

Michał Rączka z Allegro do mBanku

Michał Rączka to doświadczony ekspert zarządzania projektami. Przedstawiciel Agile CoP w PMI Poland Chapter, członek dyrekcji PMI Odział Poznań. Ma wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz E-commerce. Asesor konkursu na najlepszy projekt roku w ramach Project Management Institute oraz International Project Management Association. Posiada szerokie doświadczenia w realizacji projektów IT oraz optymalizacji pracy pomiędzy biznesem i IT.

Przeprowadzał wiele zmian organizacyjnych polegających na optymalizacji realizacji projektów, zwiększeniu efektywności wykonywania zadań projektowych. Praktyk z metodycznym podejściem nastawiony na zespół realizujący projekt. Przez wiele lat związany z tradycyjnym zarządzaniem projektami. Pasjonat agile oraz zastosowania lean w zarządzaniu projektami. Posiada certyfikaty: PMP, Scrum PSM, ITIL, CISA, Prince2.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *