MENU

Michał Rączka z Allegro do mBanku

29 maja 2015Blog redakcji, Rynek

Od maja Michał Rączka objął stanowisko wicedyrektora działu IT odpowiedzialnego za strategię IT i zarządzanie projektami. Wcześniej był dyrektorem IT w Allegro (Naspers Group), gdzie pracował przez ostatnie 7 lat.

AAEAAQAAAAAAAAILAAAAJDlmZjQ0MjUyLWZlZGEtNDIwMi1hZjFjLWFiZWE4ZWU4NmUxMg

Michał Rączka to doświadczony ekspert zarządzania projektami. Przedstawiciel Agile CoP w PMI Poland Chapter, członek dyrekcji PMI Odział Poznań. Ma wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz E-commerce. Asesor konkursu na najlepszy projekt roku w ramach Project Management Institute oraz International Project Management Association. Posiada szerokie doświadczenia w realizacji projektów IT oraz optymalizacji pracy pomiędzy biznesem i IT.

Przeprowadzał wiele zmian organizacyjnych polegających na optymalizacji realizacji projektów, zwiększeniu efektywności wykonywania zadań projektowych. Praktyk z metodycznym podejściem nastawiony na zespół realizujący projekt. Przez wiele lat związany z tradycyjnym zarządzaniem projektami. Pasjonat agile oraz zastosowania lean w zarządzaniu projektami. Posiada certyfikaty: PMP, Scrum PSM, ITIL, CISA, Prince2.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »