Branża ITRynek

Milestone Dom Wdrożeniowy łączy się z BPX

Przedstawiciele firmy BPX poinformowali o połączeniu z wrocławską spółką Milestone Dom Wdrożeniowy. Integracja pozwoli BPX na wzmocnienie zespołu i bazy klientów, a także rozszerzenie kompetencji, oferty i możliwości realizacji złożonych projektów wspierających cyfrową transformację.

Milestone Dom Wdrożeniowy łączy się z BPX

Zdaniem przedstawicieli firmy BPX krok ten otwiera nowy rozdział w historii obu firm i wnosi nową jakość do oferty innowacyjnych rozwiązań IT dostępnych na polskim rynku. Oba zespoły, działając jako jedna organizacja będą oferować m.in. kompleksowe rozwiązania informatyczne, które przyspieszają cyfrową transformację nowoczesnych przedsiębiorstw.

Warto dodać, że spółka Milestone Dom Wdrożeniowy stałą się częścią Grupy BPX rok temu. Specjalizowała się m.in. w realizacji projektów opartych na rozwiązaniach enova365 oraz Teta, w szczególności z obszarów kadr, płac, logistyki, finansów oraz zarządzania. Teraz kompetencje związane z tego rodzaju projektami uzupełnią ofertę usług firmy BPX. “Zespół Milestone, teraz w składzie BPX SA, przynosi nie tylko nowe kompetencje i know-how, ale także umożliwia nam realizację jeszcze większych projektów. Połączenie obu firm oznacza nie tylko zdobycie nowych obszarów działalności, ale również poszerzenie naszej zdolności do obsługi klientów na najwyższym poziomie. To element naszej misji, w którą wpisane jest doskonalenie usług oraz dostarczanie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań IT dla biznesu” – mówi Bogusław Cieślak, prezes zarządu firmy BPX.

Wedle zapowiedzi, w połączeniu z szeroką gamą usług i doświadczeniem ekspertów Milestone w obszarze HR, oferta BPX stanie się jeszcze bardziej kompleksowa, co – zdaniem przedstawicieli spółki – odegra kluczową rolę w dalszym jej rozwoju. Połączenie spółki Milestone Dom Wdrożeniowy z BPX ma także przynieść dodatkowe korzyści dla klientów obu spółek. Ma to być efekt synergii produktowej i kompetencyjnej, a także operacyjnej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *