Zmiany kadrowe

Miriam Murphy wraca do TD SYNNEX na stanowisko CEO w Europie

W tej roli rozpocznie pracę 8 kwietnia 2024 roku i będzie odpowiedzialna za kierowanie 7-tysięcznym zespołem pracowników w Europie, realizację strategii biznesowej oraz wdrożeń operacyjnych w regionie – poinformowali przedstawiciele TD SYNNEX. Menedżerka będzie podlegać Patrickowi Zammitowi, COO TD SYNNEX – którego zastąpi na stanowisku President Europe. Zostanie także członkinią globalnego zespołu kierowniczego firmy.

Miriam Murphy wraca do TD SYNNEX na stanowisko CEO w Europie

Miriam Murphy powraca do TD SYNNEX po dwóch latach pracy na stanowisku CEO Europe w NTT Ltd. W tej roli odpowiadała za strategię i P&L (rachunek zysków i strat) w 14 krajach, dostarczając rozwiązania technologiczne, doradztwo i usługi zarządzane klientom korporacyjnym z wielu sektorów. Wcześniej przez ponad 20 lat pracowała w TD SYNNEX na różnych stanowiskach kierowniczych, w tym m.in. Senior Vice President, Advanced and Specialized Solutions, Europe oraz Regional Leader for Northern Europe.

„Jestem zachwycona i zaszczycona objęciem kierownictwa nad europejskim biznesem TD SYNNEX. Ponad 7000 współpracowników firmy w regionie odgrywa kluczową rolę w sercu ekosystemu kanału, wspierając ciągłą ewolucję i płynne połączenia między dostawcami, partnerami i ich klientami końcowymi. Nie mogę się doczekać, aby ich wspierać, ponieważ staramy się pomagać wszystkim naszym partnerom w kanale w rozwijaniu ich firm i zapewnianiu doskonałych wyników na rynku. Kultura, talent i duch zespołowy w TD SYNNEX nie mają sobie równych. Wielką przyjemnością będzie ponowne nawiązanie kontaktu z wieloma znanymi twarzami w firmie i poza nią na początku kwietnia, a także poznanie nowych współpracowników i partnerów” – skomentowała Miriam Murphy.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *