Zmiany kadrowe

Monika Kania nową Chief Revenue Officer w polskim oddziale GFT

Menedżerka, która wcześniej odpowiadała za rozwój Revoluta i Vodeno dołącza do zespołu, aby wzmocnić obecność GFT w Polsce i regionie CEE oraz dotrzeć do firm gotowych na cyfrową transformację – poinformowali przedstawiciele GFT.

Monika Kania nową Chief Revenue Officer w polskim oddziale GFT

W Aion Bank i Vodeno, Monika Kania odpowiedzialna była za zarządzanie sprzedażą B2B oraz rozwój biznesu. Do GFT wnosi bogate doświadczenie w generowaniu przychodów w branży technologicznej i konsultingowej. Jej kompetencje i dotychczasowe osiągnięcia są kluczowe dla dalszego wzrostu i ekspansji GFT w sektorze technologii finansowych – wskazali przedstawiciele GFT.

“Objęcie stanowiska Chief Revenue Officer w GFT to ekscytujące wyzwanie. To także wspaniała okazja do wykorzystania mojego doświadczenia w budowaniu i egzekucji strategii go-to-market firm technologicznych oraz zarządzaniu sprzedażą” – skomentowała Monika Kania. “Moim celem jest nie tylko zwiększenie widoczności GFT na rynku polskim i w regionie, ale również rozwijanie silnych, długotrwałych relacji z klientami i partnerami, których będziemy wspierać w realizacji planów rozwoju i transformacji technologicznej” – dodała.

“Umiejętności rozwinięte przez Monikę na poprzednich stanowiskach są dokładnie tym, czego potrzebujemy, aby napędzać wzrost i innowacje w GFT. To ekscytujący czas dla naszej firmy. Osobiście nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak jej bogate doświadczenie zawodowe przyczyni się do realizacji naszych ambitnych celów” – podsumował Wojciech Mach, CEO w GFT.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *