Zmiany kadrowe

Myrna Soto doradcą strategicznym w Vectra AI

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży IT i w zakresie cyberbezpieczeństwa, zdobytemu podczas pracy z dyrektorami wykonawczymi oraz zarządami, menedżerka pomoże rozwijać strategię firmy i będzie wspierać plany jej rozwoju, poinformowali przedstawiciele Vectra AI.

Myrna Soto doradcą strategicznym w Vectra AI
Źródło: Vectra AI

Myrna Soto zasiada obecnie w zarządzie CMS Energy/Consumers Energy, Spirit Airlines, TriNet, Popular Inc, Headspace Health i Delinea. Jest również założycielką i dyrektorem generalnym Apogee Executive Advisors, a ostatnio pełniła funkcję Chief Strategy and Trust Officer w Forcepoint – dostawcy technologii dla przedsiębiorstw i rządu federalnego. Wcześniej zajmowała stanowiska wykonawcze i kierownicze w takich globalnych firmach jak Comcast, MGM Resorts International, American Express i Royal Caribbean Cruise Line. Jest również uznawana za Governance and Board Leadership Fellow przez National Association of Corp Directors (NACD) i została uznana za jedną z 10 najbardziej wpływowych kobiet w branży bezpieczeństwa według SC Magazine.

“Jestem pod wrażeniem innowacyjnego podejścia, jakie Vectra AI stosuje w celu zmniejszenia ryzyka cyberbezpieczeństwa, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności operacji bezpieczeństwa i obniżeniu luki w umiejętnościach w zakresie cyberbezpieczeństwa poprzez automatyzację. Szczególnie jeżeli chodzi o możliwości wykrywania i reagowania w krytycznych obszarach ekosystemu organizacji” – powiedziała Myrna Soto.

“Kontynuujemy proces skalowania naszych globalnych operacji i poszerzamy zakres działalności, dlatego jesteśmy zaszczyceni faktem, że możemy powitać Myrnę w naszym zespole kierowniczym. To utalentowana menedżer, która ma doświadczenie w prowadzeniu globalnych, wielomiliardowych przedsiębiorstw do sukcesu” – skomentował Hitesh Sheth, prezes i dyrektor generalny Vectra. “Myrna ma głęboką wiedzę na temat obszaru, w którym działamy. Będzie pełnić rolę kluczowego doradcy podczas opracowywania naszych strategii wejścia na rynek i kontynuowania eksploracji szybko rosnącego rynku wykrywania i reagowania na zagrożenia” – podsumował.

Przeczytaj również
OVHcloud wzmacnia polski oddział doświadczonymi menedżerami
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *