Branża ITRynek

Netskope rozszerza partnerstwo z Deloitte

Firma dołączyła swoje rozwiązania do platformy Delotitte Manages Extented Detection and Response (MXDR). Nowy moduł Netskope w MXDR by Deloitte będzie wyposażony w zaawansowane funkcje ochrony przed zagrożeniami w chmurze, które mają pomóc poprawić ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i oprogramowaniem “ransomware”, a także wzmocnić funkcje wykrywania oraz reagowania na zagrożenia typu “zero-day” – poinformowali przedstawiciele obu firm.

Netskope rozszerza partnerstwo z Deloitte

Rozwiązanie MXDR Deloitte oferuje klientom w pełni zarządzane rozwiązanie z zakresu cyberbezpieczeństwa, zaprojektowane w celu ochrony całego rozproszonego systemu organizacji przed wewnętrznymi i zewnętrznymi cyberzagrożeniami poprzez działanie 24x7x365 w zakresie wyszukiwania, wykrywania, reagowania i usuwania ataków.

“Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Netskope, jak również ofertę za pośrednictwem platformy MXDR by Deloitte, pomagając naszym klientom w budowaniu bardziej proaktywnej postawy obronnej w ich programach cybernetycznych – od strategii po wdrożenie i bieżącą optymalizację” – skomentował Criss Bradbury, Deloitte Risk & Financial Advisory Principal, Deloitte & Touche LLP.

“Nasza współpraca z Deloitte pomaga zapewnić ochronę z zakresu cyberbezpieczeństwa, aby spełnić dzisiejsze wymagania transformacji cyfrowej – z uwzględnieniem ochrony wrażliwych danych w generatywnych aplikacjach SaaS opartych na sztucznej inteligencji” – podsumował Dave Rogers, SVP Global Alliances and Channel Sales, Netskope.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *