Zmiany kadrowe

Norbert Biedrzycki szefem McKinsey Digital Lab

Z początkiem września objął kierownictwo nad warszawskim oddziałem McKinsey Digital Lab. Odpowiada za pracę zespołu realizującego projekty związane z cyfrową transformacją.

Norbert Biedrzycki szefem McKinsey Digital Lab

W nowej roli Norbert Biedrzycki jest odpowiedzialny za działalność trzeciego w Europie i 17. na świecie działu McKinsey Digital Lab. Na kompetencje cyfrowych laboratoriów McKinsey składa się m.in. doradztwo strategiczne i praktyczne wsparcie w realizacji różnego rodzaju projektów związanych z cyfrową transformacją biznesu. “Przez lata pracowałem na styku biznesu, technologii oraz IT i jestem przekonany, że praktyczne, a jednocześnie nowatorskie podejście McKinsey Digital Lab skutecznie odpowiada na potrzeby naszych klientów” – mówi Norbert Biedrzycki.

Norbert Biedrzycki bezpośrednio przed objęciem stanowiska szefa warszawskiego oddziału McKinsey Digital Lab odpowiadał za działalność polskiego oddziału firmy Atos. Wcześniej kierował też m.in. firmami ABC Data i Sygnity. Zasiadał również w radach nadzorczych spółek, takich jak: MCI Capital, Morele.net, czy Exorigo-Upos. W latach 2003-2010 pracował w McKinsey & Company. Wcześniej był związany z firmą Oracle, gdzie kierował działem usług doradczych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *