InfrastrukturaBranżaRynek

Nowa seria modeli laserowych Brother dla firm „3 w 1”

Brother Polska wprowadza do sprzedaży nową serię monochromatycznych, wielofunkcyjnych urządzeń laserowych z grupy „3 w 1”, oferujących funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. Modele DCP-L2512D, DCP-L2532DW oraz DCP-L2552DN dedykowane są zarówno dla użytkowników indywidualnych jak i małych i średnich firm, które poszukują wydajnych i cichych urządzeń drukujących.

Nowa seria modeli laserowych Brother dla firm „3 w 1”

Nowe, laserowe urządzenia wielofunkcyjne Brother zostały stworzone z myślą o wymagających środowiskach biurowych, w tym o biurach domowych. Głównymi czynnikami określającymi wydajne urządzenia drukujące w tym sektorze rynkowym i jednocześnie decydującymi o zakupie są prędkość tworzenia dokumentów oraz niski koszt pojedynczego wydruku. Dlatego modele DCP-L2512D, DCP-L2532DW oraz DCP-L2552DN zostały stworzone tak, aby zapewniać krótki czas przygotowania do pierwszego wydruku oraz szybkie generowanie dokumentów, wynoszące odpowiednio 30 stron na minutę (DCP-L2512D, DCP-L2532DW) lub 34 strony na minutę w modelu DCP-L2552DN. Wszystkie trzy modele umożliwiają automatyczne, dwustronne drukowanie. Charakteryzują się przy tym kompaktowymi rozmiarami i oszczędnym, estetycznym wzornictwem.

Nowe urządzenia są wyposażone w podajniki papieru na 250 arkuszy. DCP-L2552DN dodatkowo oferuje Automatyczny podajnik papieru (ADF) zdolny pomieścić 50 arkuszy. Ważną cechą nowych modeli jest cicha praca (poziom głośności urządzeń podczas działania nie przekracza 50 dB), co pozwala na komfortowe drukowanie przy pełnej prędkości. Jest to szczególnie ważne przy tworzeniu dużej ilości dokumentów w środowiskach biurowych. Poza wysoką kulturą pracy urządzeń, ważnym czynnikiem jest jej ciągłość i brak przestojów w działaniu. Dlatego nowe modele wykonane są z wytrzymałych materiałów, zapewniając długie, bezproblemowe użytkowanie i niezawodność. Ułatwieniem w przypadku DCP-L2532DW jest też możliwość bezprzewodowego podłączenia urządzenia.

Przeczytaj również
Infor przejął spółkę Lighthouse Systems

Modele zapewniają niższy koszt pojedynczego wydruku. Jeden toner startowy DCP-L2552DN pozwala wydrukować do 1 200 stron, natomiast w  DCP-L2512D i DCP-L2532DW tonery startowe wystarczą na około 700 stron. Docelowo wszystkie modele obsługują tonery umożliwiające drukowanie odpowiednio 1 200 stron (TN-2411) lub 3 000 stron (TN-2421). Urządzenia oferują także funkcję pomijania pustych stron oraz tryb ekologiczny, który pozwalają na oszczędzanie energii i tonera. Przykładem jest automatyczne przechodzenie w tryb uśpienia, który samoczynnie aktywuje się jeśli użytkownik z nich nie korzysta. Nowe urządzenia wielofunkcyjne Brother są objęte 3-letnią gwarancją.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.