Branża ITRynek

Nowa usługa OVHcloud ułatwi budowanie aplikacji opartych na AI

Usługa AI Deploy ma ułatwić wdrażanie modeli sztucznej inteligencji oraz aplikacji wykorzystujących algorytmy uczenia maszynowego.

Nowa usługa OVHcloud ułatwi budowanie aplikacji opartych na AI

Według przedstawicieli firmy OVHcloud nowa usługa ułatwi pracę zespołom zaangażowanym w projekty biznesowe wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji. Usługa AI Deploy ma bowiem pozwalać na tworzenie wstępnie wytrenowanych modeli uczenia maszynowego oraz ich łatwą operacjonalizację w ramach różnego rodzaju aplikacji.

Jak przekonują przedstawiciele OVHcloud, usługa AI Deploy maskuje złożoność i rozmiary infrastruktury, dzięki czemu użytkownik może skupić się na opracowywaniu modeli lub aplikacji działających w środowisku produkcyjnym, a także ich efektywności w realnych zastosowaniach biznesowych. Co ważne, przejrzysty model rozliczeń za korzystanie z usługi AI Deploy przekłada się na wysoką przewidywalność całkowitych kosztów infrastruktury potrzebnej do uruchomienia rozwiązań sztucznej inteligencji. Co ważne, funkcjonalność nowego rozwiązania ma odpowiadać m.in. na potrzeby startupów, firm technologicznych, a także firm konsultingowych działających w sektorze AI.

Usługa AI Deploy jest obecnie dostępna w wersji testowej i oferowana nieodpłatnie. Finalna wersja ma trafić do oferty OVHcloud w pierwszej połowie 2023 roku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *