Zmiany kadrowe

Nowa wiceprezes Citrix ds. sprzedaży w kanale partnerskim w EMEA

Została nią Pilkku Aasma, która będzie odpowiedzialna za wzmocnienie relacji firmy z partnerami w regionie EMEA oraz za ich długoterminowe wyniki i rentowność. Nowa wiceprezes ma również dbać o rozwój umiejętności partnerów w zakresie rozwiązań cyfrowej przestrzeni pracy, które wspierają pracę zdalną. To kolejna nominacja po Darenie Finney’u, który awansował na stanowisko dyrektora operacyjnego Citrix Channel na świecie. Obydwie osoby będą podlegały Bronwyn Hastings, starszej wiceprezes, odpowiedzialnej za globalną sprzedaż w kanale partnerskim Citrix.

Nowa wiceprezes Citrix ds. sprzedaży w kanale partnerskim w EMEA

Pilkku Aasma dołącza do Citrix po dwóch dekadach pracy w Microsoft, gdzie piastowała różne stanowiska kierownicze. Ostatnio kierowała sprzedażą i marketingiem w sektorze SMB w Niemczech. Wcześniej była m.in. bezpośrednio odpowiedzialna za 40 tys. partnerów Microsoft w Niemczech.

Pochodząca z Estonii Pilkku Aasma uzyskała tytuł licencjata z zarządzania biznesem międzynarodowym na Concordia International University w Tallinie. Posiada również dyplom z marketingu uzyskany w Kellogg School of Management, Northwestern University w Paryżu oraz dyplom z zarządzania z London Business School. Będzie pracowała w Monachium.

“Rok 2020 przetestował odporność i zdolność przystosowania się wielu firm i ludzi do nowych metod pracy, współpracy i wzajemnego wsparcia. Można śmiało powiedzieć, że w 2021 będziemy świadkami kolejnych zmian w zakresie cyfrowej transformacji, gdyż praca zdalna ma pozostać w biznesie na niespotykanym wcześniej poziomie”– powiedziała Pilkku Aasma.

„Dzięki dużemu doświadczeniu w prowadzeniu projektów z zakresu transformacji, Pilkku odegra kluczową rolę w naszej migracji do chmury. Skoncentruje się na umacnianiu relacji z partnerami i rozwoju kanału, by móc zaoferować klientom bardziej całościową ofertę w regionie EMEA” – skomentowała Bronwyn Hastings.

Przeczytaj również
Sebastian Podleśny nowym dyrektorem generalnym 7N
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *