Sztuczna inteligencjaRynek

OVHcloud udostępnia wersję Alfa rozwiązania AI Endpoints

Firma OVHcloud zaprezentowała rozwiązanie AI Endpoints, które umożliwia programistom łatwe wzbogacanie swoich aplikacji o interfejsy API AI. Narzędzie jest już dostępne jako bezpłatna wersja Alfa z modelami od Mistral AI: Mistral 7b i Mixtral 8x7b.

OVHcloud udostępnia wersję Alfa rozwiązania AI Endpoints

Bez konieczności dysponowania specjalistyczną wiedzą z zakresu sztucznej inteligencji i bez potrzeby posiadania dedykowanej infrastruktury AI, bezserwerowa platforma hostuje szereg nowoczesnych modeli AI – takich jak duże modele językowe (LLM), przetwarzanie języka, tłumaczenie, mowę, rozpoznawanie obrazów itp. – z których programiści mogą wybierać do integracji w swoich aplikacjach.

Hostując modele open-source, takie jak Mistral AI, Llama, YOLO, Whisper, Stable Diffusion, a także szereg zoptymalizowanych modeli pochodzących z katalogu NVIDIA, rozwiązanie AI Endpoints oferuje programistom przestrzeń do łatwego testowania wybranych przez siebie modeli AI, zapewniają przedstawiciele OVHcloud.

Jak już wspomniano, narzędzie AI Endpoints jest obecnie dostępne z modelami od Mistral AI: Mistral 7b i Mixtral 8x7b. W przyszłym tygodniu zostaną dodane modele Llama 13b i Code Llama. Wersja Alfa AI Endpoints będzie regularnie aktualizowana o nowe modele, uwzględniając potrzeby użytkowników.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *