Zmiany kadrowe

OVHcloud wzmacnia polski oddział doświadczonymi menedżerami

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, Krystian Palica został nowym Partner Program Managerem na region CEE, Ernest Trochimczuk objął stanowisko Sales Directora w regionie CEE, a Arkadiusz Maryniak pokieruje warszawskim centrum danych OVHcloud. Na wzmocnienie polskiego oddziału OVHcloud zdecydowano się z myślą o przyspieszeniu rozwoju ekosystemu i portfolio usług chmurowych oferowanych w Polsce i całym regionie CEE.

OVHcloud wzmacnia polski oddział doświadczonymi menedżerami

Warszawskie centrum danych OVHcloud już od sześciu lat wspiera cyfryzację przedsiębiorstw z Polski i regionu CEE. Jak wskazują przedstawiciele spółki, klienci doceniają tę lokalizację m.in. za bliskość, dostępność, bezpieczeństwo i stabilność działania usług. Wśród zalet wymieniane są także zgodność z RODO i możliwość przetwarzania danych na terenie UE.

To wysoko postawiona poprzeczka, stąd pieczę nad utrzymaniem ciągłości pracy całego data center, nadzór nad poprawnością procesów pozwalających na szybką i skuteczną dostawę usług i ich wysoki poziom powierzono Arkadiuszowi Maryniakowi, Managerowi Data Center. Polski oddział OVHcloud wzmocnił także Ernest Trochimczuk, zajmując stanowisko Sales Directora na region CEE. Blisko dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży oraz zarządzaniu sprzedażą tego menedżera, zdobyte w większości w branży IT, to kluczowy kapitał w obliczu ambitnych planów rozwoju regionu, podkreślają przedstawiciele OVHCloud.

Nową rolę w strukturach OVHcloud objął także Krystian Palica. Nowy Partner Program Manager CEE, dotąd odpowiedzialny za współpracę z klientami z branż: retail, edukacji czy gamingu, zajmie się rozwijaniem kanału partnerskiego spółki w regionie CEE.

„OVHcloud sukcesywnie wzmacnia swoją pozycję, rozwijając się globalnie. W OVHcloud jesteśmy zdania, że najważniejsi są ludzie, więc cieszymy się, że możemy współpracować z doświadczonymi menedżerami, ekspertami w swoich dziedzinach. Rola regionu CEE, co sygnalizują agencje badawcze, ale też nasi klienci, jest szczególna, stąd nieprzerwanie rozwijamy portfolio usług dostępnych w lokalnym centrum danych oraz intensyfikujemy współpracę z partnerami” – skomentował Robert Paszkiewicz, szef regionu CEE w OVHcloud.

Przeczytaj również
Hana Kvartová pokieruje polskim oddziałem SAS

Przypomnijmy, że Grupa otworzyła niedawno kolejne centrum danych we Francji i ogłosiła plan przyśpieszenia wzrostu poprzez otwarcie 15 nowych ośrodków przetwarzania danych do 2024 roku, w tym rozbudowę już istniejących, a także uruchomienie kolejnych w nowych krajach.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *