Zmiany kadrowe

Paweł Bielecki i Łukasz Turek z nominacjami na nowe stanowiska w NTT DATA Business Solutions

Firma NTT DATA Business Solutions postanowiła wzmocnić kompetencje chmurowe i dokonała strategicznych zmian w swej kadrze kierowniczej. Stanowisko Head of Cloud Infrastructure Services Poland objął Paweł Bielecki, natomiast za rozwój usług zarządzania infrastrukturą sieciową odpowiada Łukasz Turek. Zmiany wynikają m.in. z migracji klientów SAP do chmury oraz coraz większego zapotrzebowania na usługi doradcze i managed cloud.

Paweł Bielecki i Łukasz Turek z nominacjami na nowe stanowiska w NTT DATA Business Solutions
Paweł Bielecki Źródło: NTT Data Business Solutions

Paweł Bielecki przez ostatnie 10 lat realizował projekty w globalnych strukturach NTT DATA Business Solutions. Karierę w firmie rozpoczął w 2008 roku w dziale Outsourcing & Services. Zajmował się tam sprzedażą usług ICT oraz opieką nad klientami polskiego data center. Na nowym stanowisku menedżer będzie rozwijał usługi spółki w zakresie Managed Cloud.

Paweł Bielecki i Łukasz Turek z nominacjami na nowe stanowiska w NTT DATA Business Solutions
Łukasz Turek Źródło: LinkedIn

Łukasz Turek był natomiast związany z działem IBM Systems (dawniej STG). Wspierał tam i rozwijał projekty wykorzystujące platformę Power Systems, w tym SAP HANA on Power. W swojej karierze prowadził również zespoły wdrożeniowe w itelligence sp. z o.o. (obecnie NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.) i realizował wiele projektów dla klientów z różnych branż. Ostatnimi laty specjalizował się w projektowaniu systemów związanych z IBM Power Systems i IBM Storage Systems. Posiada liczne certyfikaty, takie jak IBM Certified IT Specialist, IBM Certified Systems Expert czy VCP. Zajmując stanowisko Head of Network Department, będzie teraz odpowiedzialny m.in. za rozwój usług zarządzania infrastrukturą sieciową w oparciu o nowe technologie.

“W ostatnich latach potrzeby polskich firm w obszarze IT znacznie wzrosły, co wynika z ich dynamicznego rozwoju, również na rynkach zagranicznych. Obecnie wiele z nich zastępuje oprogramowanie wdrożone wiele lat temu, dostosowując je do aktualnego etapu rozwoju. W NTT DATA Business Solutions chcemy jak najlepiej wspierać ich cyfrowej transformacji poprzez oferowanie nie tylko kompetencji w zakresie SAP, ale również usług Managed Cloud” – skomentował Piotr Grzegorski, prezes zarządu NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *