Zmiany kadrowe

Paweł Malak dyrektorem regionalnym ds. sprzedaży w Trend Micro

Zastąpił na tym stanowisku Michała Jarskiego, który zarządzał firmą od kwietnia 2015 r. Paweł Malak będzie odpowiadał za rozwój Trend Micro w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce.

Paweł Malak dyrektorem regionalnym ds. sprzedaży w Trend Micro

Paweł Malak ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w branży IT. Przez ostatnich 5 lat pełnił funkcję dyrektora sprzedaży na rynki EMEA w Cisco Systems. W latach 2005-2011 był dyrektorem generalnym Cisco Systems Poland. Wcześniej, pełnił obowiązki country managera w McAfee, odpowiedzialnego za rynek Polski, krajów Bałtyckich, Ukrainy i Białorusi.

Ostanie dwa lata były dla nas czasem ważnych inwestycji na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W tym czasie, pod kierunkiem dotychczasowego dyrektora regionalnego Michała Jarskiego, poczyniliśmy znaczny progres rozbudowując nasz zespół; pozyskując nowych, kluczowych partnerów i odnotowując sukcesy u dużych klientów korporacyjnych. Uruchomiliśmy też dystrybucję naszych produktów w kolejnych krajach tej części Europy” – mówi Patrick Dalvinck, Vice President Continental Europe w Trend Micro.

Jestem przekonany, że powołanie nowego dyrektora regionalnego ds. sprzedaży,  rozpoczyna kolejny etap naszego rozwoju w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Cieszę się, że Paweł Malak dołączył do naszego zespołu i  będzie kontynuował proces  umacniania pozycji Trend Micro oraz rozbudowę bazy naszych klientów na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej” – podsumowuje Patrick Dalvinck.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *