Zmiany kadrowe

Paweł Szczerkowski przechodzi do globalnych struktur Ericsson

Paweł Szczerkowski 6 lipca 2017 roku objął funkcje dyrektora rozpoznania technologicznego i rozwoju biznesowego w globalnych strukturach strategii radiowej (Director of Technology Scouting and Business Development in Business Unit Networks) firmy Ericsson.

Paweł Szczerkowski przechodzi do globalnych struktur Ericsson

Do niedawna Paweł Szczerkowski był dyrektorem Działu R&D Ericsson w Polsce, a wcześniej CEO i wiceprezesem Ericpola, który przejął Ericsson. Na stanowisku dyrektora Działu R&D zastąpiła go Birgitta Finnander.

Paweł Szczerkowski w ramach nowych obowiązków będzie przygotowywał strategiczne rozwiązania inwestycyjne w obszarze radia i serwisów dla zarządu spółki w Sztokholmie. Jego rola będzie miała także wpływ na “optymalizację współpracy z istniejącymi partnerami biznesowymi  w celu wdrożenia nowych modeli biznesowych, zgodnych z długofalową polityką firmy“.

Awans Pawła Szczerkowskiego związana jest w pełnym wykorzystaniem jego umiejętności i zawodowego przygotowania oraz doświadczenia biznesowego w przejmowaniu, wdrażaniu i transformacji działów R&D.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *