Zmiany kadrowe

Paweł Szczerkowski przechodzi do globalnych struktur Ericsson

Paweł Szczerkowski 6 lipca 2017 roku objął funkcje dyrektora rozpoznania technologicznego i rozwoju biznesowego w globalnych strukturach strategii radiowej (Director of Technology Scouting and Business Development in Business Unit Networks) firmy Ericsson.

Paweł Szczerkowski, Dyrektor Działu R&D Ericsson w Polsce

Do niedawna Paweł Szczerkowski był dyrektorem Działu R&D Ericsson w Polsce, a wcześniej CEO i wiceprezesem Ericpola, który przejął Ericsson. Na stanowisku dyrektora Działu R&D zastąpiła go Birgitta Finnander.

Paweł Szczerkowski w ramach nowych obowiązków będzie przygotowywał strategiczne rozwiązania inwestycyjne w obszarze radia i serwisów dla zarządu spółki w Sztokholmie. Jego rola będzie miała także wpływ na „optymalizację współpracy z istniejącymi partnerami biznesowymi  w celu wdrożenia nowych modeli biznesowych, zgodnych z długofalową polityką firmy„.

Awans Pawła Szczerkowskiego związana jest w pełnym wykorzystaniem jego umiejętności i zawodowego przygotowania oraz doświadczenia biznesowego w przejmowaniu, wdrażaniu i transformacji działów R&D.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *