Zmiany kadrowe

Paweł Wójcik pokieruje zespołem Lenovo PCG w Tech Data

Jako Business Development Manager odpowiada w firmie Tech Data m.in. za ofertę rozwiązań Lenovo PCG, rozwój sieci partnerów, a także współpracę z firmą Lenovo m.in. w obszarze działań marketingowych.

Paweł Wójcik pokieruje zespołem Lenovo PCG w Tech Data

Wedle zapowiedzi priorytetem nowego szefa działu Lenovo PCG w Tech Data będzie m.in. aktywny rozwój kanału partnerskiego i budowa sprawnego zespołu. „Paweł Wójcik jest cennym nabytkiem dla Tech Data. Posiada duże doświadczenie w zakresie rozwoju sprzedaży i kanału partnerskiego zarówno w obszarze broadline, jak i zaawansowanych rozwiązań. Dobrze zna rynek i jest na bieżąco z aktualnymi trendami. Wnosi do naszego zespołu nową energię, entuzjazm oraz konkretny pomysł na biznes Lenovo. Życzę mu wielu sukcesów i trzymam za niego kciuki” – mówi Mariusz Ziółkowski, Country General Manager Tech Data.

Paweł Wójcik jest związany z branżą IT od 2010 roku. Początkowo pracował na stanowisku handlowca w firmie x-kom. W kolejnym roku zajmował stanowisko Product Managera odpowiedzialnego za sprzedaż produktów ASUS, Dell oraz tabletów w RGP Group. W latach 2013 – 2016 pełnił funkcję Product Managera odpowiedzialnego za rozwiązania Hewlett Packard w firmie Action. W latach 2017 – 2019 Paweł Wójcik pracował w firmie Ingram Micro, gdzie odpowiadał za rozwój sieci dystrybucji rozwiązań Dell EMC. Od 2020 roku pracował w firmie DM Group Poland. Odpowiadał m.in. za rozwój sprzedaży produktów HP, Dell, ASUS oraz Acer.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *