Zmiany kadrowe

Piotr Chrobot nowym szefem Unit4 w Polsce

Z początkiem stycznia br. Piotr Chrobot objął stanowisko dyrektora zarządzającego Unit4 Polska. Zastąpił Artura Sawickiego, który kierował firmą przez ostatnie trzy lata.

Piotr Chrobot nowym szefem Unit4 w Polsce

Na nowym stanowisku Piotr Chrobot będzie odpowiedzialny m.in. za realizację działań mających na celu zwiększenie sprzedaży oraz dostosowanie strategii produktowej do zmieniających się warunków rynkowych. Zapowiadana jest kontynuacja dotychczasowej strategii rozwoju Unit4 na polskim rynku.
“Firma jest obecna na polskim rynku od prawie 30 lat, a produkty TETA były świadkami udanej transformacji gospodarczej w naszym kraju. Z sukcesem wspierają firmy w Polsce, w tym liderów w swoich branżach, jak Danone, JYSK, Schneider Electric czy Allianz Polska, w dziedzinach zasobów ludzkich i ERP” – mówi Piotr Chrobot. Podkreśla przy tym, że obecnie firmy poszukują nowych obszarów posiadających potencjał rozwoju biznesu i wzrostu produktywności. Takim potrzebom odpowiadać ma kompleksowa oferta Unit4 m.in. w zakresie dostępnych modeli wdrożeniowych. “Unikalną lokalną elastyczność w realizacji potrzeb klientów łączymy ze wsparciem silnego partnera globalnego Unit4” – dodaje Piotr Chrobot.

Piotr Chrobot przed objęciem stanowiska dyrektora zarządzającego Unit4 Polska pełnił funkcję dyrektora sprzedaży na rynki Polski i Ukrainy w firmie Microsoft. Wcześniej odpowiadał też za sektor MSP. W przeszłości zajmował także stanowiska dyrektora generalnego w polskim oddziale firmy Symantec oraz szefa sprzedaży do sektora telekomunikacyjnego i korporacyjnego w polskich strukturach Cisco.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *