Zmiany kadrowe

Piotr Grzegorski przejmuje stery w polskim oddziale itelligence

Obejmując stanowisko dyrektora zarządzającego dołącza do Wojciecha Darłowskiego w zarządzie itelligence w Polsce. W roli co-CEO Piotr Grzegorski będzie odpowiadał za sprzedaż oraz działalność konsultingową firmy.

Piotr Grzegorski przejmuje stery w polskim oddziale itelligence

Nowy dyrektor zarządzający itelligence w Polsce zapowiada m.in. działania mające na celu umocnienie pozycji firmy na polskim rynku, a także szerokie wykorzystanie autorskich rozwiązań itelligence oraz usług chmurowych. “Jednym z moich kluczowych celów jest budowanie pozycji itelligence jako wiodącego dostawcy technologii SAP w Polsce. Jednocześnie będę zdecydowanie dążyć do jak najszerszego wykorzystania na lokalnym rynku globalnego doświadczenia i innowacyjności itelligence, w tym naszych autorskich produktów – it.products. Na pewno dołożę wszelkich starań, by w pełni wykorzystać atuty itelligence wynikające z naszych ścisłych partnerstw z globalnymi dostawcami usług cloudowych” – podkreśla Piotr Grzegorski.

Piotr Grzegorski jest związany z polską branżą IT od ponad 2 dekad. Przez ponad 13 lat był związany z polskim oddziałem IBM. W latach 2012 – 2019 pracował również w SAP Polska, gdzie odpowiadał m.in. sprzedaż usług konsultingowych, a także kierował działem SAP Digital Business Services. Przez ostatnie 6 miesięcy sprawował zaś funkcję dyrektora zarządzającego w firmie SE16N. “Jesteśmy przekonani, że Piotr Grzegorski jest właściwą osobą do tego, by poprowadzić itelligence BU Poland do wielu sukcesów, m.in. dzięki wykorzystaniu możliwości płynących ze współpracy z polskim oddziałem Global Managed Services” – podkreśla Andreas Leidloff, Director and Senior Advisor, Northern & Eastern Europe, w itelligence AG.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *