Zmiany kadrowe

Piotr Grzywacz pokieruje rozwojem kanału partnerskiego Microsoft w Polsce

W roli członka zarządu i dyrektora kanału partnerskiego jest odpowiedzialny za współpracę z partnerami Microsoft w Polsce. Piotr Grzywacz zapowiada zaangażowanie w działania partnerów na rzecz wsparcia klientów w realizacji projektów cyfrowej transformacji biznesu, a także – rozwój Polskiej Doliny Cyfrowej. Stanowisko objął 15 lipca br.

Piotr Grzywacz pokieruje rozwojem kanału partnerskiego Microsoft w Polsce

„Moją ambicją zawodową jest wsparcie organizacji na ich ścieżce transformacji cyfrowej, aby mogły w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez technologie – przygotować się na wyzwania przyszłości i tę przyszłość kreować. Wierzę, że technologia jest kluczem do urzeczywistnienia wizji zrównoważonego rozwoju – czy to poprzez budowę zielonej gospodarki, efektywnych systemów opieki zdrowotnej, rozwój społeczności lokalnych, czy umożliwienie równego dostępu do narzędzi cyfrowych, dzięki którym każda organizacja może osiągnąć więcej” – mówi Piotr Grzywacz. “Realizacja tej wizji wymaga odważnego działania we współpracy z partnerami, a przede wszystkim z ludźmi” – dodaje.

Piotr Grzywacz jest związany z sektorem usług doradztwa biznesowego oraz IT od niemal 20 lat. Przez ostatnie 3,5 roku był związany z firmą Capgemini, gdzie ostatnio zajmował stanowisko szefa działu usług biznesowych w krajach Unii Europejskiej i Szwajcarii. Przed objęciem tego stanowiska kierował też m.in. rozwojem działu usług wspierających transformację biznesu. Wcześniej, Piotr Grzywacz przez prawie 13 lat pracował w EY, w tym odpowiadał za rozwój nowych obszarów biznesowych – m.in. automatyzacji i AI. Zajmował się także projektami transformacji biznesu w oparciu o nowe technologie oraz usługami z zakresu zarządzania ryzykiem IT. Karierę rozpoczynał na stanowisku konsultanta w firmie Hogart.

Piotr Grzywacz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Zarządzanie w IT. Uzyskał szereg profesjonalnych certyfikacji w obszarze technologii i biznesu, m.in. SAP CC, CISA, CIA, PMP.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *