Zmiany kadrowe

Piotr Sieluk nowym prezesem ATM S.A.

Wczoraj (31 maja) Piotr Sieluk został oddelegowany do pełnienia obowiązków prezesa zarządu ATM. Zastąpi na tym stanowisku Sylwestra Biernackiego, który był prezesem zarządu od maja 2016 roku.

Piotr Sieluk nowym prezesem ATM S.A.

Po roku naszej obecności w akcjonariacie ATM zakończyliśmy pewny etap organizacyjnych i strategicznych zmian w spółce. Z punktu widzenia głównego inwestora, dokonaliśmy też przeglądu zamierzonych celów” – powiedział Maciej Kowalski, Partner Funduszu MCI.Euroventures oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej ATM S.A. “Mając na uwadze dobro wszystkich inwestorów, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu zmian w kadrze managerskiej. Mam przekonanie, że sprowadzenie do spółki Piotra Sieluka spotęguje jej wzrost i pozwoli dalej rozwijać się zgodnie z przyjętymi przez nasz Fundusz założeniami” – dodał.

Piotr Sieluk to manager z 20-letnim stażem, od ponad 10 lat związany z branżą telekomunikacyjną, kierował m.in. w latach 2009-2014 spółką GTS Poland.

ATM postrzegam jako lidera polskiego rynku centrum danych, posiadającą bardzo mocne fundamenty biznesowe oraz znakomity i oddany zespół pracowników. Bardzo się cieszę z możliwości dołączenia do ATM i skoncentrowania się wraz zespołem na świadczeniu naszym obecnym oraz przyszłym klientom usług o najwyższych standardach jakości” – powiedział Piotr Sieluk.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *