Zmiany kadrowe

Piotr Wierzbicki nowym prezesem Atos Polska

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, w maju 2018 r. stanowisko prezesa zarządu Atos Polska obejmie Piotr Wierzbicki, który zrezygnował 4 maja z funkcji dyrektora finansowego w Sygnity. Zastąpi na tym stanowisku Norberta Biedrzyckiego, który odszedł z Atos Polska blisko rok temu.Piotr Wierzbicki nowym prezesem Atos Polska

Na czas wyboru nowego prezesa Norberta Biedrzyckiego zastępował początkowo Krzysztof Łuczak, który dołączył do Zespołu Zarządzającego Atos Polska w kwietniu 2017 r. Wcześniej zajmował on w Atos stanowisko dyrektora połączonych Sektorów: Energetycznego, Przemysłowego, Transportu i Handlu.

Piotr Wierzbicki karierę zaczynał w latach 1993-1996 w PwC w Polsce. Następnie przez sześć lat pełnił obowiązki CFO w Sun Microsystems Poland. W latach 2002-2008 kierował polskim oddziałem Sun Microsystems. Przez kolejne 2 lata pełnił obowiązki CFO w Sygnity. W sierpniu 2011 roku Piotr Wierzbicki objął stanowisko Director Sales Strategy in EMEA EAST w EMC, od lipca 2011 roku objął dodatkowo funkcję p.o. dyrektora generalnego w EMC Poland. W latach 2014-2017 był prezesem i dyrektorem finansowym w yieldPlanet. Następnie wrócił do Sygnity jako członek Rady Nadzorczej, a następnie ponownie CFO spółki.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *