BranżaStrefa IFSWdrożeniaRynek

Polski producent gaśnic i systemów przeciwpożarowych korzysta z najnowszego systemu ERP firmy IFS

Firma UTC CCS Manufacturing Polska zdecydowała się na modernizację wykorzystywanego od 2006 roku systemu IFS Applications w związku z koniecznością dopasowania funkcjonalności oprogramowania klasy ERP do nowych potrzeb biznesowych. Wdrożenie oprogramowania IFS Applications 9 zapewniło optymalizację i standaryzację kluczowych procesów biznesowych. Z systemu korzysta 180 pracowników UTC CCS Manufacturing Polska.

Polski producent gaśnic i systemów przeciwpożarowych korzysta z najnowszego systemu ERP firmy IFS

UTC CCS Manufacturing Polska specjalizuje się w produkcji gaśnic i systemów przeciwpożarowych. Firma produkuje powyżej 2,5 mln przenośnych gaśnic rocznie, co zapewnia jej pozycję czołowego producenta tego sprzętu w Europie. Od roku 2006 zarządzanie przedsiębiorstwem wspierał system IFS Applications, wdrożony na zasadzie transferu rozwiązania z niemieckiej spółki-siostry. Wraz z rozwojem firmy i rosnącymi potrzebami w zakresie obsługi procesów biznesowych pojawiła się potrzeba aktualizacji rozwiązania. Po szczegółowej analizie funkcjonalnej rozwiązań oferowanych przez wiodących na rynku dostawców i proponowanych metodyk wdrożenia zarząd spółki podjął decyzję o wdrożeniu najnowszej wersji systemu IFS Applications.

„Na decyzję o wyborze IFS Applications wpłynęły takie czynniki, jak elastyczność rozwiązania, krótki czas wdrożenia oraz fakt, że rozwiązanie bardzo dobrze wpisywało się w nasze potrzeby. Nie bez znaczenia był także fakt, że wcześniej używaliśmy systemu IFS Applications” – powiedział Stanisław Medygrał, IT Manager w spółce UTC CCS Manufacturing Polska. „Dzięki wdrożeniu IFS Applications 9 zwiększyła się efektywność działań w kluczowych obszarach działalności naszej firmy. Sprawnie przebiegają procesy zarządzania zamówieniami i planowaniem produkcji oraz zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa”.

System IFS Applications wspiera zarządzanie produkcją, dystrybucją, finansami i zarządzanie projektami. Wdrożono również funkcjonalność zarządzania dokumentacją i jakością oraz funkcjonalność analityki biznesowej. Z systemu IFS Applications korzysta 180 pracowników firmy UTC CCS Manufacturing Polska.

Przeczytaj również
Ostatnie nabory NCBR na dofinansowanie innowacyjnych projektów

Marcin Taranek, prezes IFS CEE skomentował: „Produkcja przemysłowa to dla firmy IFS jeden z sektorów docelowych. Cieszymy się, że nasze rozwiązanie dla tej branży wspiera dalszy rozwój firmy UTC CCS Manufacturing Polska, zapewniając wzrost efektywności działań i zwiększenie konkurencyjności”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *