Rynek

Polski zespół wyróżniony w rozgrywkach towarzyszących Imagine Cup

Drużyna Help&Care została wyróżniona w kategorii Projekty Społeczne w ramach wyzwania Pitch Video Challenge. Krajowe finały tegorocznej edycji Imagine Cup odbędą się w kwietniu 2015 roku. Finał światowy zaplanowano na lipiec.

Polski zespół wyróżniony w rozgrywkach towarzyszących Imagine Cup

Zadaniem drużyn, które zdecydowały się wziąć udział w towarzyszącemu tegorocznej edycji Imagine Cup wyzwaniu Pitch Video Challenge było przygotowanie trwającego 3 minuty filmu przedstawiającego konkursowy projekt. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w ramach projektów: Gry, Innowacje, Projekty Społeczne, to odpowiednio – Hoku z USA, LifeScreen z Czech oraz Rapid Response z Irlandii. Zwycięskie drużyny otrzymają nagrody w wysokości 3 tys. USD.

Polski zespół otrzymał wyróżnienie za projekt Baby Book – stworzoną z myślą o rodzicach aplikację pozwalającą rodzicom gromadzić aktualne dane na temat dziecka. Rozwiązanie ma także pozwalać na szybki kontakt z przedszkolem. W skład wyróżnionego zespołu wchodzą: Karolina Osińska, Katarzyna Kotlenga oraz Michał Woźniak z Koła Naukowego Informatyki Lider działającego przy Katedrze Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *