Rynek

Pomysł Xeroxa na druk w chmurze wyróżniony przez IDC i Frost&Sullivan

Architektura ConnectKey Xerox umożliwia m.in. druk w chmurze z urządzeń mobilnych. Technologia pozwala także bezpiecznie przesyłać dokumenty i skanować je do repozytoriów w chmurze.

Najważniejszym rozwiązaniem wprowadzonym przez firmę Xerox w 2013 roku jest właśnie technologia ConnectKey. Jest to oprogramowanie wbudowane w urządzenia wielofunkcyjne, które jest dedykowane rosnącej liczbie mobilnych pracowników. Oprogramowanie ConnectKey umożliwia skanowanie i przesyłanie dokumentów do repozytoriów znajdujących się w chmurze. Zapewnienia też wygodne skanowanie bezpośrednio do systemów obiegu dokumentów. Pozwala także na łatwe i bezpieczne drukowanie z dowolnego urządzenia mobilnego. Dzięki temu Xerox po raz drugi z rzędu został liderem rynku urządzeń wielofunkcyjnych według raportu IDC MarketSpace Smart MFP.

Pomysł Xeroxa na druk w chmurze wyróżniony przez IDC i Frost&Sullivan

“ConnectKey pokazuje, jak istotną rolę w dzisiejszym środowisku biznesowym odgrywają rozwiązania wspierające mobilnych pracowników w wykonywaniu przez nich swoich obowiązków” – mówi Leszek Bareja, Product Manager Xerox Polska. Raport IDC podkreśla wpływ ConnectKey na rozwój oferty usług Xerox związanych z zarządzaniem drukiem (Managed Print Services). Firma posiada ponad 50 aplikacji certyfikowanych do współpracy z platformą urządzeń wielofunkcyjnych związanych z: kontrolą kosztów, bezpieczeństwem, zarządzaniem sprzętem i dokumentami, skanowaniem, faksowaniem oraz zarządzaniem zmiennymi danymi.

Architektura ConnectKey została także wyróżniona nagrodą Global Frost&Sullivan Award w kategorii doskonała innowacja technologiczna. „Technologia ConnectKey reprezentuje nowe podejście do projektowania urządzeń wielofunkcyjnych. Jej twórcy położyli nacisk na wygodę, produktywność, bezpieczeństwo i kontrolę kosztów” – mówi Ronald Gruia, dyrektor Frost&Sullivan.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *