MENU

Rafał Orawski prezesem firmy BPSC

19 lipca 2016Blog redakcji

Na stanowisku zastąpi Ignacego Miedzińskiego. Rafał Orawski od 7 lat zajmował w firmie BPSC stanowisko wiceprezesa zarządu ds. finansowych. Wcześniej z kandydowania do nowej kadencji zarządu firmy zrezygnowali Ignacy Miedziński i Franciszek Szweda, dotychczasowy prezes oraz wiceprezes firmy.

Rafał_Orawski_BPSC

Rafał Orawski jest związany z firmą BPSC od 13 lat. Pracował m.in. na stanowisku głównego księgowego i dyrektora finansowego spółki. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Uzyskał również tytuł Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

Z kandydowania do nowej kadencji zarządu firmy zrezygnowali Ignacy Miedziński, dotychczasowy prezes zarządu BPSC i Franciszek Szweda, wiceprezes ds. rozwoju. Z oficjalnego komunikatu wynika, że pozostali członkowie zarządu spółki pozostaną na dotychczasowych stanowiskach. Ignacy Miedziński ma wspierać zarząd w roli doradcy.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »