InfrastrukturaRynek

SAP ogłasza nowe, innowacyjne rozwiązania w SAP S/4HANA Cloud i RISE with SAP

Od dziś, 11 października 2023 roku, SAP udostępnia rozwiązanie SAP S/4HANA Cloud, private edition 2023. Ponadto firma ogłosiła nową wersję RISE z pakietem SAP premium plus, wyposażoną w funkcje sztucznej inteligencji, które mają pomóc firmom szybciej wprowadzać innowacje, podejmować bardziej świadome decyzje i osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

SAP ogłasza nowe, innowacyjne rozwiązania w SAP S/4HANA Cloud i RISE with SAP

Nowe pakiety premium:

  • Oferują więcej informacji na temat zrównoważonego rozwoju poprzez osadzanie emisji dwutlenku węgla i innych zasobów w podstawowych procesach biznesowych, obliczanie i udostępnianie tych danych w całym łańcuchu wartości oraz uwzględnianie szybko zmieniających się standardów raportowania w zakresie ochrony środowiska, społeczeństwa i ładu korporacyjnego (ESG).
  • Wykorzystują generatywną sztuczną inteligencję w systemie ERP z pomocą  asystenta AI, Joule’a, którego powstanie niedawno ogłoszono. Dzięki szybkiemu sortowaniu i kontekstualizowaniu danych z wielu systemów w celu uzyskania inteligentniejszych wniosków, Joule pomaga ludziom szybciej wykonywać pracę i uzyskiwać lepsze wyniki biznesowe w bezpieczny i zgodny z regulacjami sposób.
  • Zapewniają dyrektorom finansowym możliwość szybszego podejmowania decyzji dzięki rozwiązaniom usprawniającym planowanie operacji, poprawiającym dokładność prognoz na podstawie danych jednostek biznesowych z sektora finansowego i niefinansowego oraz optymalizującym procesy zarządzania fakturami i windykacji środków pieniężnych.
  • Pozwalają klientom stworzyć sieciowy system ERP z portalem dostawców, który upraszcza przestrzeganie zasad dotyczących wydatków, umożliwiając ścisłą współpracę z szeroką siecią dostawców, a także automatyzując transakcje związane z zaopatrzeniem i fakturowaniem.

Ponadto SAP S/4HANA Cloud private edition, wersja 2023, nie tylko zapewnia pełny zakres możliwości systemu SAP ERP Central Component (ECC), ale także łączy finanse, produkcję, operacje i dostawców w jedną platformę chmurową z dedykowanymi działalności biznesowej aplikacjami biznesowymi opartymi na najnowszej architekturze. Dodatkowo, jak poinformowali przedstawiciele SAP, w ramach RISE with SAP, SAP S/4HANA Cloud, private edition jest obecnie udostępniana w dwuletnim cyklu, z innowacjami i ulepszeniami dostarczanymi co sześć miesięcy. Wsparcie dla rozwiązania również wydłuży się z pięciu do siedmiu lat, co ma zwiększyć wartość inwestycji dla klientów.

Przeczytaj również
3S Data Center inwestuje w nowe centra danych
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *