Zmiany kadrowe

Sebastian Palus nowym VP i dyrektorem Globalnego Działu Projektowania w intive

W swojej nowej roli będzie kierował globalnym zespołem projektantów w intive, dbał o jego rozwój oraz zadowolenie dotychczasowych i nowych klientów firmy – informują przedstawiciele spółki.     

Sebastian Palus nowym VP i dyrektorem Globalnego Działu Projektowania w intive

Sebastian Palus posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w branży IT w takich obszarach, jak programowanie, analiza biznesowa oraz zarządzanie produktem. Swoją karierę zawodową zaczynał jako niezależny programista, a następnie pracował jako inżynier oprogramowania w GlobalLogic (wcześniej REC Global). Od niemal 7 lat jest związany jest z firmą intive (wcześniej SMT), gdzie stawia czoła wyzwaniom związanym m.in. z analizą biznesową i przygotowaniem wymagań produktowych. Ostatnio w intive zajmował stanowisko dyrektora Działu Projektowania i był odpowiedzialny przede wszystkim za biznesowe aspekty projektowania rozwiązań cyfrowych. Przez wiele lat pracował dla międzynarodowych klientów z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, RPA, Jordanii, Izraela, z różnych branż, w tym e-commerce, logistyki, finansów, ubezpieczeń, inwestycji oraz zarządzania zasobami. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, gdzie uzyskał tytuł mgr informatyki.

„Moim zadaniem jest przede wszystkim wspieranie kreatywności i ducha innowacji w naszym zespole, tak by projektanci mogli się swobodnie rozwijać i z dumą reprezentować nasze pracownie. Zależy mi na tym, by specjaliści skupieni na aspekcie doświadczenia użytkownika uzupełniali się wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy zajmują się zagadnieniami biznesowymi. Pracujemy w międzynarodowym zespole, gdzie różnice kulturowe, w specjalizacji i umiejętnościach wzbogacają nasz potencjał” – powiedział Sebastian Palus. „A jeśli chodzi o cele długodystansowe, liczę na to, że uda nam się przekuć nasze osiągnięcia w jeszcze lepszą rozpoznawalność na niemieckim, brytyjskim i amerykańskim rynku, tak że intive będzie kojarzone przede wszystkim z fenomenalnym designem i kolejnymi nagrodami branżowymi” – podsumował.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *