Zmiany kadrowe

Sebastian Zamora zajmie się rozwojem biznesu Flowmon Networks w Polsce i krajach bałtyckich

Jest odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań Flowmon Networks na rynkach Polski, Litwy, Łotwy i Estonii.

Sebastian Zamora zajmie się rozwojem biznesu Flowmon Networks w Polsce i krajach bałtyckich

“Wierzę, że moje doświadczenie wyniesione z poprzednich lat na rynku bezpieczeństwa i sieci będzie owocować w mojej codziennej pracy i realizacji stawianych przede mną zadań, czyli rozwoju biznesu na rynku największych klientów ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klientów z sektorów Telco i ISP, ropy i gazu, przemysłu oraz szeroko rozumianych usług w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Cieszę się, że dołączam do doświadczonego zespołu, dla którego priorytetem jest wsparcie klienta i partnera w ich codziennym funkcjonowaniu” – mówi Sebastian Zamora.

Zespół Flowmon Networks w Polsce liczy obecnie cztery osoby. Przedstawiciele firmy zapowiadają plany systematycznego rozwoju struktur w Polsce. Ma to mieć związek z rosnącą w średnim tempie rzędu 30 proc. rocznie sprzedażą rozwiązań Flowmon Networks na naszym rynku. Zainteresowanie polskich przedsiębiorstw produktami Flowmon związane ma być m.in. z rosnącym znaczeniem bezpieczeństwa systemów IT, a także chęcią zapewnienia monitoringu ich działania oraz zabezpieczeń w środowiskach chmurowych.

Firma Flowmon Networks oferuje rozwiązania wspierające monitoring infrastruktury sieciowej w oparciu o protokoły NetFlow oraz IPFIX. Rozwiązania czeskiej firmy są skierowane zarówno do korporacji, dostawców usług internetowych oraz organizacji administracji państwowej, jak i do sektora MSP. Rozwiązania Flowmon Networks wykorzystuje m.in. Orange Polska.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *