Zmiany kadrowe

Simon Ewington nowym szefem kanału dystrybucji i ekosystemu partnerów HPE

Jako wiceprezes Hewlett Packard Enterprise ds. kanału dystrybucji i ekosystemu partnerskiego odpowiada za działania mające na celu m.in. zaoferowanie nowych możliwości biznesowych partnerom HPE. Jest także zaangażowany w promocję strategii edge-to-cloud w ekosystemie partnerów.

Simon Ewington nowym szefem kanału dystrybucji i ekosystemu partnerów HPE
Źródło: HPE

Simon Ewington sprawował rolę tymczasowego lidera ekosystemu partnerskiego od początku 2023 roku. Teraz, formalnie przejął odpowiedzialność za ekosystem partnerów oraz rozwój kanałów dystrybucji.

Simon Ewington z firmą HPE, a wcześniej HP, jest związany od ponad 27 lat. Na przestrzeni tych lat nadzorował m.in. obszar kanału dystrybucji na poziomach regionalnych, a także w skali globalnej. Odpowiadał też za rozwój zespołów pod kątem upowszechnienia modelu usługowego.

Przedstawiciele Hewlett Packard Enterprise podkreślają, że ekosystem partnerów oraz kanał dystrybucji HPE są obecnie w doskonałej kondycji. W drugim kwartale trwającego obrachunkowego wysoką dynamikę utrzymały m.in. zamówienia z obszaru HPE GreenLake. Na popularności zyskuje też oferta HPE wspierająca transformację brzegu sieci. Wedle zapewnień, w odpowiedzi na potrzeby klientów, HPE kontynuuje inwestycje rozwój tych, kluczowych obszarów oferty, a także w segmentów pamięci masowej i przetwarzania danych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *