CDOPREZENTACJA PARTNERA

Sklepy stacjonarne muszą być tak funkcjonalne, jak online

Komentarz Eksperta

Na podstawie danych z raportu „Omnicommerce. Kupuję wygodnie 2022” Izby Gospodarki Elektronicznej widzimy, jak rośnie popularność zakupów wielokanałowych. Już 90% osób wskazuje, że oczekuje, aby marka oferowała im w sklepie stacjonarnym rozwiązania, które zapewniają taką samą wygodę, szybkość i bezpieczeństwo, co w kanałach sprzedaży online. Z takim wyzwaniem muszą zmierzyć się dziś wszystkie podmioty na rynku, zarówno mniejsze placówki typu convenience, jak i te należące do dużych sieci handlowych.

Sklepy stacjonarne muszą być tak funkcjonalne, jak online
Joanna Szewczyk, od 2018 r. związana z Exorigo-Upos, a od marca tego roku w roli Dyrektor Pionu Oprogramowania i Infrastruktury

Jako osoba odpowiedzialna za Pion Oprogramowania i Infrastruktury na co dzień uczestniczę w uruchamianiu w Exorigo-Upos kolejnych projektów, które stanowią wsparcie dla sieci handlowych w tej transformacji. Przywołane w artykule Elektroniczne Etykiety Cenowe ESL – które dopiero teraz wkraczają do Polski – są nam znane od wielu lat z wdrożeń w Wlk. Brytanii naszego oprogramowania NetTickIT do zarządzania treściami na nich wyświetlanymi.

Uczestniczyliśmy też w wielu projektach skupionych na nowoczesnych rozwiązaniach płatniczych typu Pay&Go, a także tych dedykowanych kasom samoobsługowym, hybrydowym czy Click&Collect. Jesteśmy oficjalnym partnerem Magento i Akeneo, topowych dostawców rozwiązań e-commerce. Naszą specjalizacją od lat są skalowalne systemy kasowe POS obsługujące omnichannel, a właśnie dziś są one niezbędne, jeśli chcemy uruchomić nowoczesne rozwiązania in-store, czy kompleksowo wdrożyć systemy lojalnościowe.

Przyszłość handlu to dalszy rozwój technologii. Dzisiaj mamy sytuację typu Sky is the limit. Warto w tej podróży, właściwie w nieznane, postawić na doświadczonego partnera, który potrafi doradzić i pomoże w wyborze pomiędzy rzeczywiście potrzebnymi innowacjami, a trendami, które zdarza się, że mijają jeszcze przed go-live takiego projektu.

Joanna Szewczyk, Dyrektor Pionu Oprogramowania i Infrastruktury w Exorigo-Upos

 

Artykuł ukazał się na łamach: Raport ITwiz BEST100 edycja 2022. Zamów poniżej:

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *