Rynek

Sophos MSP Connect Flex trafił do oferty S4E

Sophos zawarł umowę z firmą S4E S.A. na dystrybucję w ramach programu MSP Connect Flex, który ułatwia wdrażanie, zarządzanie oraz sprzedaż całego portfolio produktów Sophos jako usług.

Sophos MSP Connect Flex trafił do oferty S4E

Jak zapewniają przedstawiciele S4E, dystrybutor ma doświadczenie i dedykowane zasoby do obsługi i sprzedaży w  modelu „as a Service”, oferowanym obecnie przez kilku dostawców zabezpieczeń IT i kopii zapasowych. Partnerzy S4E mogą więc przekształcić swoją działalność ze sprzedaży produktów w oferowanie usług, a korzystający z programu MSP, będą mogli pozyskiwać klientów, dla których duże znaczenie mają koszty operacyjne i elastyczność w sposobie rozliczania.

„Cieszymy się, że możemy dać naszym partnerom możliwość sprzedaży Security as a Service firmy Sophos, tak jak to zrobiliśmy wcześniej w przypadku innych dostawców i technologii w naszej ofercie. Jako VAD mocno koncentrujemy się na świadczeniu usług na żądanie dla naszych partnerów za pośrednictwem dedykowanego zespołu inżynierów S4Engineers”– komentuje Marceli Matczak, Security/SDN Business Development Manager

Korzyści dla partnerów S4E związane z udziałem w programie Sophos MSP Connect Flex:

  • Jeden dostawca całego spektrum rozwiązań bezpieczeństwa IT, co oznacza znaczną redukcję kosztów ogólnego zarządzania.
  • Możliwość poszerzenia oferty rozwiązań ochronnych i szybkiego rozpoczęcia współpracy z nowymi klientami.
  • Rozliczenia w modelu abonamentowym. Nie jest wymagany proces zamawiania ani zarządzanie licencjami.
  • Rabaty zależą od łącznej wartości wykonanych usług. Nie ma minimalnego wymogu finansowego przed rozpoczęciem współpracy.

Aby dowiedzieć się jak przygotować i rozpocząć sprzedaż usług zarządzanych od Sophos, przedstawiciele S4E przygotowali dla partnerów dedykowane seminarium internetowe w języku polskim: https://bit.ly/3fwj59t

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *