Zmiany kadrowe

Stanisław Góralczyk dołączył do Fixit SA jako Sales and Marketing Director

Stanisław Góralczyk, posiadający 24-letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu, dołączył do Fixit w marcu. Jako Sales and Marketing Director odpowiedzialny jest za kreowanie i wdrażanie strategii handlowej, budowanie relacji biznesowych, pozyskiwanie nowych partnerów oraz nadzór nad aktywnościami marketingowymi. Przypomnijmy, że Fixit SA to międzynarodowa firma specjalizująca się w dostarczaniu producentom elektroniki oraz indywidualnym użytkownikom spersonalizowanych usług opieki posprzedażowej.

Stanisław Góralczyk dołączył do Fixit SA jako Sales and Marketing Director

Wspomniane doświadczenie Stanisław Góralczyk zdobywał w branżach IT i Telecom. Jest specjalistą w tworzeniu i zarządzaniu zespołami handlowymi, a także budowaniu kanałów sprzedaży i relacji z partnerami biznesowymi.

Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w polskim oddziale firmy Intel Corporation, w której przeszedł ścieżkę od wspierania kanału dystrybucyjnego, poprzez zarządzanie współpracą z największymi producentami komputerów osobistych w regionie CEE, aż do dyrektora sprzedaży Client Computing Group w regionie Centralnej i Wschodniej Europy. Zarządzał też zespołem odpowiedzialnym za rozwój sprzedaży na rynku konsumenckim, a także projektami wspierającymi marketingowo ten kanał (m.in. zaistnienie w Polsce znanego wydarzenia Intel Extreme Masters). W ostatnich latach Góralczyk zarządzał natomiast Departamentem Produktów i Usług w firmie FCA Sp. z o.o., która jest jednym z największych integratorów technologii światłowodowej w Polsce.

Studiował na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *