MENU

Sylwester Grzebień w Asseco Poland

18 kwietnia 2014Blog redakcji

Jak się dowiadujemy od 1 maja 2014 r., ma zostać dyrektorem sprzedaży w – kierowanym przez Andrzeja Dopierałę – Pionie Infrastruktury w Asseco Poland.

U samego zainteresowanego tego jeszcze nie potwierdziliśmy, ale słyszeliśmy o tym od kilku osób, także tych, które kiedyś z nim pracowały. Ostatnio potwierdził nam to także Andrzej Dopierała. Sylwester Grzebień do końca kwietnia br. jest dyrektorem generalnym na Europę Wschodnią w GE Healthcare IT, firmie która tworzy właśnie w Polsce 150-osobowe centrum R&D.

W latach 2009-2011 był dyrektorem sprzedaży w Fujitsu Technology Solutions, wcześniej pracował w IBM Polska, a jeszcze wcześniej w Fujitsu Siemens Computers (m.in. jako country manager). Zaczynał zaś karierę na początku lat 90. XX wieku w firmie Computer 2000 Poland.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »