Zmiany kadrowe

Sylwia Bilska nowym dyrektorem zarządzającym na Europę Środkową w w PayU

Od 1 września Sylwia Bilska, dotychczas dyrektor marketingu PayU na Europę Środkowo-Wschodnią, obejmie stanowisko Commercial Directora PayU Central Europe i dołączy do zarządu spółki. Zastąpi Astera Papazyana, który przechodzi do zespołu easyPack z Grupy Integer.

Sylwia Bilska nowym dyrektorem zarządzającym na Europę Środkową w w PayU

Sylwia Bilska ma ponad 15-letnie doświadczenie na stanowiskach C-Level w marketingu, sprzedaży i strategii w obszarze dóbr konsumenckich, branży eCommerce oraz usług B2B i B2C, zarówno na rynkach rozwiniętych, jak i rozwijających się. Tworzyła strategie rozwoju i odpowiadała za rezultaty marek takich jak AVON, Philip Morris, Oriflame czy Ad Agencies.

Jako Dyrektor Marketingu PayU na Europę Środkowo-Wschodnią, Sylwia Bilska budowała wartość spółki i marki PayU z Grupy Naspers, jednej z 10 największych firm eCommerce na świecie. W ostatnich miesiącach przeprowadziła globalny proces rebrandingu PayU w 16 krajach.

Główna działalność PayU skupia się na dostarczaniu usług płatniczych dla firm działających w sektorze e-commerce. Niedawna zmiana identyfikacji marki, była jednak początkiem procesu, którego efektem będzie m.in. wprowadzenie na rynek produktu skierowanego do klientów indywidualnych.

Jednocześnie dyrektorem zarządzającym odpowiedzialnym za przygotowanie i rozwój produktu konsumenckiego został Wojciech Czajkowski, do niedawna dyrektor zarządzający PayU w Polsce. Jednocześnie Wojciech Czajkowski znajdzie się także w zarządzie PayU.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *