WdrożeniaRynek

System IFS będzie wspierać 1000 specjalistów z zakresu technicznej obsługi lotnictwa

Niemal tysiąc pracowników firmy Revima będzie korzystać z rozwiązania IFS Applications 10 w najnowocześniejszych obiektach obsługi technicznej we Francji i w Tajlandii. Oprogramowanie IFS będzie wspierać obszary biznesowe o kluczowym znaczeniu dla realizacji procesów obsługi, napraw i remontów dla branży lotniczej.

System IFS będzie wspierać 1000 specjalistów z zakresu technicznej obsługi lotnictwa

Wyspecjalizowana w technicznej obsłudze lotnictwa firma Revima zdecydowała się na wdrożenie rozwiązanie IFS na potrzeby wdrożenia procesy MRO w sposób zgodny z najlepszymi praktykami branżowymi. Revima to czołowy, niezależny dostawca rozwiązań MRO (obsługa techniczna, naprawy i remonty) dla branży lotniczej. Firma specjalizuje się w urządzeniach APU, częściach silników i podwoziach samolotów cywilnych i wojskowych. Na fali silnego wzrostu firma Revima buduje obecnie nowoczesny zakład MRO w Tajlandii. Obiekt o powierzchni 12 000 mkw. rozpocznie działalność na początku 2020 roku i będzie świadczył zaawansowane usługi MRO dla podwozi klientom w regionie Azji i Pacyfiku. Wykorzystanie oprogramowanie IFS Applications 10 ma przyspieszyć międzynarodową ekspansję firmy Revima i wesprzeć jej działania z zakresu obsługi technicznej.

„Nasz przyspieszony wzrost w połączeniu z decyzją o budowie nowego zakładu w Tajlandii był katalizatorem wdrożenia zaawansowanych procesów biznesowych oraz ich dostosowania w całej firmie” – powiedział Olivier Legrand, prezes i dyrektor generalny firmy Revima. „System IFS Applications wyróżnił się na tle konkurencji dzięki swoim zaawansowanym i dostępnym od ręki możliwościom z zakresu MRO, z których można korzystać w sposób nowoczesny i intuicyjny. Kolejnym decydującym czynnikiem były liczne referencje od klientów IFS z globalnego sektora lotniczego”.

Firma Revima, korzystająca wcześniej z oddzielnych rozwiązań do obsługi procesów dotyczących jednostek APU, procesów naprawy elementów silników i procesów obsługi podwozi, będzie czerpać korzyści z ujednolicenia procesów biznesowych na platformie IFS, które obejmie:
• Zdolność wsparcia jej złożonych potrzeb z zakresu MRO, w tym monitorowania warsztatu i modelowania wyceny aktywów kapitałowych (Capital Asset Pricing Model; CAPM) z wykorzystaniem standardowej funkcjonalności systemu IFS Applications
• Najwyższy w swojej klasie komfort obsługi, dzięki przyjaznemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika
• Otwartą i elastyczną platformę technologiczną, która pozwoli firmie Revima wdrożyć najnowocześniejsze technologie, takie jak mobilność i internet rzeczy

Amor Bekrar, dyrektor zarządzający IFS we Francji, dodał: „Nasza zdolność do zaspokajania złożonych potrzeb z zakresu MRO w połączeniu z dogłębną znajomością ściśle uregulowanego sektora lotnictwa i obrony pozwolą firmie Revima wesprzeć własny rozwój i wdrożyć wysokowydajne procesy biznesowe w skali międzynarodowej. IFS pomoże również firmie Revima we wdrażaniu technologii nowej generacji, takich jak IoT i mobilność w celu przyspieszenia jej transformacji cyfrowej”.

System IFS Applications 10 zostanie wdrożony w zakładach firmy Revima w Chonburi w Tajlandii oraz w Caudebec-en-Caux i Saint-Ouen-l’Aumône we Francji. Po pełnym wdrożeniu będzie wspierał pracę ponad 1000 specjalistów z zakresu MRO.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *