Zmiany kadrowe

Szymon Bujalski dołączył do Rady Nadzorczej eobuwie.pl S.A.

Rada Nadzorcza spółki eobuwie.pl S.A. powołała w swój skład – z dniem 14 maja 2021 roku – Szymona Bujalskiego, dotychczasowego członka zarządu spółki Empik S.A.

Szymon Bujalski dołączył do Rady Nadzorczej eobuwie.pl S.A.

Szymon Bujalski przez 10 lat pełnił funkcje dyrektora Pionu Zakupów i Sprzedaży, a także członka zarządu oraz wiceprezesa w spółce Komputronik S.A. Odpowiadał również za obszary logistyki i marketingu. Przez ostatnie 6 lat związany był z Empik SA, w którym, także z ramienia zarządu, był współodpowiedzialny za transformację cyfrową tej marki. Współtworzył m.in. Empik Go – pierwszy subskrypcyjny biznes w Grupie Empik, który daje klientom dostęp do największej bazy audio i ebooków, Empik Bilety oraz Empik Foto. Wdrażał również program Empik Premium oraz usługę Empik Premium Pay&Go. Jednak najważniejszym projektem wdrożonym przez Szymona Bujalskiego była budowa marketplace w ramach Empik.com i stworzenie platformy zakupowej obejmującej 16 kategorii. Z jego udziałem sklep internetowy został rozbudowany do poziomu platformy skupiającej kilka tysięcy merchantów i oferującej miliony produktów.

Szymon Bujalski był również odpowiedzialny za rebranding klubu zakupowego BuyVIP na Markafoni oraz reorganizację agito.pl. Pełnił także funkcję Head of Retail w Allegro Group.

Jest absolwentem studiów MBA na Uniwersytecie Gdańskim oraz Akademii Rolniczej im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *