Zmiany kadrowe

Szymon Stadnik dyrektorem zarządzającym ITELENCE

Zapowiada m.in. znaczące zwiększenie zatrudnienia i wzmocnienie pozycji warszawskiej spółki na rynku nearshoringu i offshoringu procesów back-office, middle-office oraz IT. Wedle zapowiedzi, w perspektywie najbliższych 3 lat do zespołu ITELENCE dołączyć ma nawet 200 osób.

Szymon Stadnik dyrektorem zarządzającym ITELENCE

Plany rozwoju firmy ITELENCE zakładają m.in. pozyskanie nowych, międzynarodowych klientów zainteresowanych przeniesieniem do Polski obsługi wybranych procesów biznesowych. “ITELENCE ma przed sobą bardzo ambitne cele wzrostu. Chcemy pomagać międzynarodowym korporacjom w podnoszeniu ich konkurencyjności budując im w Polsce zespoły najwyższej klasy specjalistów, inżynierów i managerów. Nasi zagraniczni partnerzy są zachwyceni zarówno jakością dostarczanych z Polski usług, niesamowitą elastycznością zespołów jak i wszechstronnymi kompetencjami osób realizujących projekty i dostarczających procesy” – mówi Szymon Stadnik, nowy dyrektor zarządzający ITELENCE.

W realizacji ambitnych planów rozwoju pomóc ma także zwiększenie zespołu. W ciągu 3 najbliższych lat zatrudnienie w firmie ITELENCE znaleźć ma 200 osób z doświadczeniem w dziedzinach, takich jak: szeroko pojęte IT, finanse, księgowość oraz HR. “Polska jest idealnym wyborem dla korporacji z Europy Zachodniej i USA w ich drodze do transformacji biznesowej i cyfrowej, gdzie w rozsądnej cenie, we współpracy z zaufanym partnerem można przenieść i scentralizować globalne procesy back-office, rozbudować międzynarodowe kompetencje middle-office w obszarze HR, marketingu, kontrolingu i analityki biznesowej lub zbudować wysoko wykwalifikowane zespoły IT” – podkreśla Szymon Stadnik.

Szymon Stadnik od 5 lat pozostaje związany z firmą FRISTA, gdzie współtworzył i zarządzał ponad 300-osobowym centrum BPO w obszarze obsługi finansowo-księgowej, kadrowo-płacowej, informatycznej i obsługi klienta. Pozostaje także współwłaścicielem spółki. W latach był 2010 – 2017 pełnił rolę dyrektora finansowego odpowiedzialnego za region Europy Wschodniej firmy Tally Weijl. W latach 2014 – 2017 odpowiadał także za rozwój warszawskiego centrum usług wspólnych Tally Weijl. Wcześniej, przez ponad 4 lata zajmował stanowisko audytora w KPMG. Karierę zaczynał jako analityk w firmie Unilever. Szymon Stadnik posiada tytuł biegłego rewidenta oraz jest członkiem stowarzyszenia ACCA.

Przeczytaj również
Wiktor Okopniarek objął stanowisko Head of Architects w NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *