Zmiany kadrowe

Tomasz Bejm dyrektorem ds. operacyjnych w ITMAGINATION

Obejmując stanowisko dyrektora ds. operacyjnych będzie odpowiedzialny za strategię, rozwój oraz bieżącą działalność jednej z najszybciej rozwijających się polskich firm informatycznych. Jego zaangażowanie ma ułatwić m.in. plany zagranicznej ekspansji firmy.

Tomasz Bejm dyrektorem ds. operacyjnych w ITMAGINATION

Na nowym stanowisku Tomasz Bejm ma odpowiadać m.in. za realizację planów zakładających zachowanie wysokiej dynamiki rozwoju ITMAGINATION w Polsce i na rynkach zagranicznych. Firma niedawno uruchomiła biuro w Stanach Zjednoczonych. Niebawem nowe biuro ITMAGINATION powstać ma w Niemczech.

Tomasz Bejm jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, Columbia University i London Business School. W przeszłości związany był m.in. z firmami Arthur Andersen oraz EY. W latach 2011 – 2015 zajmował stanowisko partnera w firmie PwC. W swojej dotychczasowej karierze zarządzał zespołami doradztwa technologicznego. Prowadził też szereg projektów związanych z transakcjami kupna i sprzedaży przedsiębiorstw. Tomasz Bejm posiada ponad 20 letnie doświadczenie w realizacji projektów transformacyjnych i doradczych w obszarze zarządzania, IT oraz finansów, w szczególności w zakresie wykorzystania systemów informatycznych w zastosowaniach biznesowych. Jest także partnerem inwestującego w projekty technologiczne funduszu Hedgehog Fund.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *