Zmiany kadrowe

Tomasz Bochenek nowym dyrektorem generalnym Oracle Polska

Funkcję szefa polskiego oddziału Oracle objął z początkiem listopada 2019 roku. Równolegle pełni on również funkcję Dyrektora Sprzedaży Technologii Oracle dla rynku polskiego.

Tomasz Bochenek nowym dyrektorem generalnym Oracle Polska

„Z radością witam Tomasza Bochenka na stanowisku Country Leadera Oracle w Polsce. Tomasz posiada ogromne doświadczenie w kierowaniu zespołami, jakie zdobył w czasie swojej długiej kariery w firmach branży IT. Życzę mu wielu sukcesów na nowym stanowisku i dalszego umacniania pozycji Oracle w Polsce, zwłaszcza w zakresie rozwiązań chmurowych, które są przyszłością informatyki biznesowej” – mówi Abdul Rahman Al Thehaiban, Senior Vice President Oracle i szef regionu MEA & CEE.

Tomasz Bochenek jest związany z branżą IT od 28 lat, początkowo na rynku polskim a w ostatnich 14 latach na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej oraz w Rosji. W ostatnich latach był związany z firmą Microsoft, rozpoczął pracę jako dyrektor generalny polskiego oddziału, następnie objął stanowisko wiceprezydenta ds. sprzedaży i marketingu w regionie Europy Centralnej i Wschodniej, a następnie stanął na czele nowoutworzonej grupy odpowiedzialnej za biznes konsumencki w tym regionie. Od 2015 roku, do marca br. pełnił obowiązki dyrektora generalnego rosyjskiego oddziału firmy Microsoft, a następnie objął stanowisko Strategy Lead na region CEE. W przeszłości Tomasz Bochenek zajmował również stanowiska kierownicze w firmach IBM i Compaq Computer.

Piotr Witczyński, który przez ostatni rok pełnił rolę dyrektora generalnego Oracle Polska pozostaje szefem działu konsultingu Oracle w Polsce oraz Europie Środkowej i krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (Central Europe & CIS).

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *