Zmiany kadrowe

Tomasz Bochenek nowym dyrektorem generalnym Oracle Polska

Funkcję szefa polskiego oddziału Oracle objął z początkiem listopada 2019 roku. Równolegle pełni on również funkcję Dyrektora Sprzedaży Technologii Oracle dla rynku polskiego.

„Z radością witam Tomasza Bochenka na stanowisku Country Leadera Oracle w Polsce. Tomasz posiada ogromne doświadczenie w kierowaniu zespołami, jakie zdobył w czasie swojej długiej kariery w firmach branży IT. Życzę mu wielu sukcesów na nowym stanowisku i dalszego umacniania pozycji Oracle w Polsce, zwłaszcza w zakresie rozwiązań chmurowych, które są przyszłością informatyki biznesowej” – mówi Abdul Rahman Al Thehaiban, Senior Vice President Oracle i szef regionu MEA & CEE.

Tomasz Bochenek jest związany z branżą IT od 28 lat, początkowo na rynku polskim a w ostatnich 14 latach na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej oraz w Rosji. W ostatnich latach był związany z firmą Microsoft, rozpoczął pracę jako dyrektor generalny polskiego oddziału, następnie objął stanowisko wiceprezydenta ds. sprzedaży i marketingu w regionie Europy Centralnej i Wschodniej, a następnie stanął na czele nowoutworzonej grupy odpowiedzialnej za biznes konsumencki w tym regionie. Od 2015 roku, do marca br. pełnił obowiązki dyrektora generalnego rosyjskiego oddziału firmy Microsoft, a następnie objął stanowisko Strategy Lead na region CEE. W przeszłości Tomasz Bochenek zajmował również stanowiska kierownicze w firmach IBM i Compaq Computer.

Piotr Witczyński, który przez ostatni rok pełnił rolę dyrektora generalnego Oracle Polska pozostaje szefem działu konsultingu Oracle w Polsce oraz Europie Środkowej i krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (Central Europe & CIS).

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *