Zmiany kadrowe

Tomasz Burczyński powołany do zarządu K2 Holding S.A.

Od 1 września 2022 roku zarząd K2 Holding S.A. poszerzono o Tomasza Burczyńskiego, pełniącego również funkcję prezesa zarządu spółki Fabrity (software house w Grupie K2). Menedżer związany jest z Grupą K2 od 2003 roku, a od roku 2009 współtworzy i zarządza segmentem software.

Tomasz Burczyński powołany do zarządu K2 Holding S.A.

Tomasz Burczyński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informatyczne. Związany był z Katedrą Ekonometrii, gdzie zajmował się metodami wspomagania decyzji i sztuczną inteligencją oraz z Katedrą Informatyki Gospodarczej, gdzie pracował jako wykładowca. Nowy członek zarządu K2 Holding S.A. posiada doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu projektów informatycznych realizowanych dla dużych polskich i międzynarodowych firm, jest również ekspertem w dziedzinie nowoczesnej sprzedaży i marketingu B2B – poinformowali przedstawiciele Grupy K2.

“Z radością witamy w zarządzie K2 szefa zależnej spółki Fabrity, która odnosi duże sukcesy na arenie międzynarodowej oraz prężnie się rozwija, dzięki czemu stała się największym pojedynczym biznesem Grupy K2. Dajemy też jasny sygnał, iż technologie i segment software będą przez nas konsekwentnie dalej dynamicznie rozwijane. Strategicznie skupiamy się na tym obszarze” – skomentował Paweł Wujec, prezes zarządu K2 Holding S.A.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *