Branża ITZmiany kadrowe

Tomasz Laudy zrezygnował z kierowania firmą Qumak

Z oficjalnego komunikatu wynika, że Tomasz Laudy ustąpił ze stanowiska prezesa zarządu firmy Qumak nie podając przyczyn. Funkcję tą pełnił od czerwca 2016 roku.

Tomasz Laudy zrezygnował z kierowania firmą Qumak

Tomasz Laudy funkcję prezesa zarządu firmy Qumak objął rok temu, zajmując stanowisko zwolnione wcześniej przez Pawła Jagusia, który kierował spółką przez niemal 10 lat. Tomasz Laudy odpowiadał m.in. za realizację długofalowej strategii rozwoju spółki. Jej efektem ma być dopasowanie struktury zarządzania do zmieniających się realiów rynku i specyfiki prowadzonych projektów, wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, tworzenie nowych centrów kompetencyjnych, a także globalizacja sprzedaży i ekspansja zagraniczna oraz rozwój segmentu usług profesjonalnych.

Bezpośrednio przed objęciem stanowiska prezesa zarządu firmy Qumak Tomasz Laudy odpowiadał za opracowanie i wdrożenie nowej strategii biznesowej w firmie itWORKS. Wcześniej Tomasz pracował m.in. na stanowiskach kierowniczych w firmach Ericsson, Siemens, Orange i Roshan.

Zgodnie z decyzją rady nadzorczej obowiązki prezesa zarządu spółki do 13 czerwca pełni Wojciech Strusiński. Od 14 czerwca do 26 czerwca funkcję tą pełnić ma Następnie Wojciech Włodarczyk, przewodniczący rady nadzorczej Qumaka.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *