InfrastrukturaPolecane tematy

Uproszczenie drogi do Multicloud dzięki bezpośrednim połączeniom

Promocja

Koncepcja Multicloud doskonale wpisuje się w potrzeby i wymagania dzisiejszej, coraz bardziej dynamicznej gospodarki. Właściwa implementacja takiej architektury środowisk IT oraz zarządzanie integracjami różnych usług chmurowych nie jest jednak zadaniem trywialnym. Pomocne są tu rozwiązania pozwalające na zapewnienie bezpośrednich połączeń pomiędzy różnymi środowiskami cloud computing i nie tylko.

Uproszczenie drogi do Multicloud dzięki bezpośrednim połączeniom

Pędząc do Multicloud

W miarę jak przedsiębiorstwa starają się odpowiedzieć na wyzwania związane z rzeczywistością post-Covid i możliwościami, jakie stwarza gospodarka cyfrowa, migracja do architektury Multicloud nabiera tempa, ale gdy firmy dokonują transformacji, odkrywają, że środowisko Multicloud samo w sobie stanowi nowe wyzwanie.

Połączenia bezpośrednie (Interconnection) mogą sprostać tym wyzwaniom i pomóc w wykorzystaniu pełnego potencjału Multicloud. Jest to jeden z powodów, dla których usługi połączeń bezpośrednich rosną obecnie w tempie wykładniczym.

Typowe wyzwania podczas migracji do Multicloud

Gdy organizacje przechodzą z infrastruktury lokalnej do architektury Multicloud, często napotykają po drodze wiele przeszkód. Obejmują one problemy z wydajnością i dostępnością spowodowane przeciążeniem sieci. W rozproszonych środowiskach IT pojawiają się również nowe problemy z bezpieczeństwem i zgodnością.

Użytkownicy potrzebują odpowiedzi na te potrzeby – odpowiedzi, które pomogą im uniknąć zakłóceń i przestojów, zachowując jednocześnie elastyczność.

Dlaczego odpowiedzią są bezpośrednie połączenia

Połączenia bezpośrednie są kluczem do sprostania wyzwaniom związanym z migracją do rozproszonej architektury Multicloud. Upraszczają migrację, zmniejszają ryzyko i ograniczenia oraz zapewniają użytkownikom to, co niezbędne ich udziału w nowej globalnej gospodarce cyfrowej:

 • Prywatne, bezpieczne i szybkie połączenia
  Prywatne, bezpieczne i szybkie połączenia do wielu dostawców rozwiązań chmurowych.
 • Lepsza jakość, większe prędkości
  Bezpośrednie, dedykowane połączenia do platform chmury publicznej z prędkością do 10Gb.
 • Większa wydajność, niższe koszty
  Sieci prywatne dla rozproszonych społeczności użytkowników, poprawa wydajności i obniżają koszty.
 • Zmniejszone ryzyko
  Kontrola komunikacji biznesowej dzięki punktom wymiany ruchu.
 • Uproszczone zarządzanie
  Jeden interfejs z dostępem przez jeden port połączony z wieloma dostawcami chmury.
 • Zobacz infografikę i dowiedz się więcej:
  Uproszczenie drogi do Multicloud dzięki bezpośrednim połączeniom
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *