Zmiany kadrowe

Vertiv powołało Vicente’a Chiralta na wiceprezesa ds. marketingu w regionie EMEA

W swojej nowej roli menedżer kierował będzie wszystkimi zespołami marketingowymi w regionie i dążył do zmaksymalizowania wpływu programów marketingowych na działalność Vertiv poprzez opracowywanie strategii i planów skoncentrowanych na klientach, tworzeniu wartości oraz sprawności operacyjnej – poinformowali przedstawiciele spółki.

Vertiv powołało Vicente’a Chiralta na wiceprezesa ds. marketingu w regionie EMEA

Vicente’a Chiralta awansowano po czterech latach pracy w Vertiv. Wcześniej pełnił on funkcję starszego dyrektora zespołów marketingu regionalnego i dystrybucyjnego w tym regionie, skutecznie kierując realizacją programów generowania popytu, rozwoju kanałów i zwiększania świadomości marki, wskazali przedstawiciele Vertiv.

Zanim dołączył do Vertiv, menedżer zajmował wysokie stanowiska kierownicze w zakresie sprzedaży, marketingu i komunikacji najpierw w APC, a następnie w Schneider Electric, pełniąc funkcje kierownicze na szczeblu lokalnym, regionalnym i globalnym. Vicente Chiralt ukończył studia na kierunku Administracja Biznesowa na Uniwersytecie w Alcalá de Henares oraz Executive MBA w Instituto de Empresa (IE).

“Znajdujemy się w wyjątkowym momencie dla naszej branży, która odgrywa istotną rolę w procesie cyfryzacji społeczeństwa. Cieszę się, że mogę wziąć na siebie tę odpowiedzialność i współpracować z moim zespołem, aby jeszcze bardziej wzmocnić naszą pozycję lidera na tej technologicznej fali” – skomentował Vicente Chiralt.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.