Zmiany kadrowe

Wiktor Okopniarek objął stanowisko Head of Architects w NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.

Manager z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i rozwoju systemów informatycznych, będzie odpowiadał za rozwój usług związanych ze strategicznym doradztwem w zakresie planowania i przeprowadzania transformacji cyfrowej, poinformowali przedstawiciele NTT DATA Business Solutions.

Wiktor Okopniarek objął stanowisko Head of Architects w NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.

W trakcie wieloletniej kariery zawodowej, zarówno w polskich, jak i międzynarodowych korporacjach, Wiktor Okopniarek zarządzał dużymi zespołami realizując z powodzeniem strategiczne projekty transformacyjne dla klientów w wielu branżach, m.in. farmaceutycznej, lotniczej, motoryzacyjnej oraz retail. Menedżer specjalizuje się w optymalizacji procesów biznesowych oraz projektowaniu i wdrożeniach systemów informatycznych wspierających potrzeby nowoczesnych organizacji, w tym szczególnie w oparciu o technologie firmy SAP.

W swoim portfolio doświadczeń ma projektowanie i zarządzanie kompleksowymi wdrożeniami systemów klasy ERP oraz budowanie i rozwój zespołów kompetencyjnych, zarówno w modelu Centre of Excellence jak też DevOps. Wiktor Okopniarek przychodzi do polskiego oddziału NTT DATA Business Solutions z segmentu PDx Pharmaceutical Diagnostics firmy General Electric, gdzie przez ponad siedem lat pełnił różne funkcje kierownicze w międzynarodowych strukturach korporacyjnych, ostatnio jako Director of SAP Solution Architecture odpowiedzialny za architekturę i rozwój globalnej platformy SAP ERP tej jednostki biznesowej.

Wiktor Okopniarek jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Toulouse Business School. Ukończył liczne kursy i szkolenia liderskie, kierowania projektami, metodyk wdrożeniowych, w tym dotyczących systemu SAP, projektowania i optymalizacji procesów biznesowych, w szczególności związanych z wdrażaniem funkcjonalności SAP ERP, projektowania korporacyjnej architektury IT, tworzenia i rozwoju oprogramowania, a także z zakresu zagadnień dotyczących wdrożeń i migracji do środowiska SAP S/4 HANA.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *