RynekPolecane tematy

Windows 10 Technology Summit – transmisja na żywo

Dziś (4 listopada) w Warszawie odbywa się trzecia z cyklu konferencji Windows 10 Technology Summit. Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo. Podczas konferencji oraz w ramach udostępnionej przez firmę Microsoft transmisji dostępne będą dwie, niezależne ścieżki tematyczne – dla specjalistów IT i administratorów oraz dla programistów.

Windows 10 Technology Summit – transmisja na żywo

Transmisja będzie dostępna pod adresem: http://aka.ms/h45me4 w dniu 04.11.2015 od godziny 10:00. Podobnie jak uczestnicy będący na miejscu, internauci będą mogli zapoznać się z dwiema równoległymi ścieżkami tematycznymi: dla specjalistów IT i administratorów http://aka.ms/f3p2xf oraz programistów http://aka.ms/dkcdtz

Szczegółowa agenda konferencji jest dostępna na stronie: http://w10ts.pl/

Konferencja Windows 10 Technology Summit w Warszawie jest trzecią z rzędu po Wrocławiu i Krakowie. Cykl zakończy spotkanie w Trójmieście (25 listopada). Partnerem technologicznym wydarzenia jest firma Intel. ITwiz jest patronem medialnym konferencji.

Spotkania w ramach cyklu Windows 10 Technology Summit są dedykowane profesjonalistom ze średnich i dużych przedsiębiorstw. Wykłady prowadzą specjaliści Microsoft, którzy opowiadają o Windows 10, a także o rozwiązaniach Microsoft Azure oraz Visual Studio. Dodatkowo eksperci firmy Intel przedstawią najnowszą, 6. generację procesorów Intel Core oraz przybliżą zagadnienia transformacji środowiska pracy (Workplace Transformation).

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *