RynekPolecane tematy

Windows 10 Technology Summit – transmisja na żywo

Dziś (4 listopada) w Warszawie odbywa się trzecia z cyklu konferencji Windows 10 Technology Summit. Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo. Podczas konferencji oraz w ramach udostępnionej przez firmę Microsoft transmisji dostępne będą dwie, niezależne ścieżki tematyczne – dla specjalistów IT i administratorów oraz dla programistów.

Windows 10 Technology Summit – transmisja na żywo

Transmisja będzie dostępna pod adresem: http://aka.ms/h45me4 w dniu 04.11.2015 od godziny 10:00. Podobnie jak uczestnicy będący na miejscu, internauci będą mogli zapoznać się z dwiema równoległymi ścieżkami tematycznymi: dla specjalistów IT i administratorów http://aka.ms/f3p2xf oraz programistów http://aka.ms/dkcdtz

Szczegółowa agenda konferencji jest dostępna na stronie: http://w10ts.pl/

Konferencja Windows 10 Technology Summit w Warszawie jest trzecią z rzędu po Wrocławiu i Krakowie. Cykl zakończy spotkanie w Trójmieście (25 listopada). Partnerem technologicznym wydarzenia jest firma Intel. ITwiz jest patronem medialnym konferencji.

Spotkania w ramach cyklu Windows 10 Technology Summit są dedykowane profesjonalistom ze średnich i dużych przedsiębiorstw. Wykłady prowadzą specjaliści Microsoft, którzy opowiadają o Windows 10, a także o rozwiązaniach Microsoft Azure oraz Visual Studio. Dodatkowo eksperci firmy Intel przedstawią najnowszą, 6. generację procesorów Intel Core oraz przybliżą zagadnienia transformacji środowiska pracy (Workplace Transformation).

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *