Zmiany kadrowe

Wolfgang Mayer szefem firmy Citrix w Europie Wschodniej

Na początku roku stanowisko dyrektora naczelnego firmy Citrix na Europę Wschodnią i Austrię objął Wolfgang Mayer. Jest odpowiedzialny za działalność Citrix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech i w Austrii.

Wolfgang Mayer szefem firmy Citrix w Europie Wschodniej

Wśród zadań nowego szefa firmy Citrix w regionie znalazła się m.in. intensyfikacja działań sprzedażowych i dystrybucyjnych. Wolfgang Mayer będzie też odpowiedzialny za wdrażanie globalnej strategii biznesowej oraz współpracę z kluczowymi klientami i partnerami. “Moim celem jest, by wraz z naszymi partnerami biznesowymi zwiększyć poziom sprzedaży w Austrii i Europie Wschodniej oraz wzmocnić naszą pozycję na lokalnych rynkach” – zapowiada Wolfgang Mayer. Na nowym stanowisku podlega on bezpośrednio Dirk`owi Pfefferle, wiceprezesowi firmy Citrix na Europę Centralną i Wschodnią.

Nowy GM firmy Citrix w Europie Wschodniej i Austrii jest związany z branżą IT od ponad 30 lat. W przeszłości piastował m.in. obowiązki szefa sprzedaży austriackiego oddziału Software AG, dyrektora generalnego firmy MicroStrategy w Austrii. Był też dyrektorem sprzedaży w Atos Origin ,a także dyrektorem sprzedaży w Fujitsu Siemens. Przez ostatnie dwa lata był odpowiedzialny za obsługę klientów z sektora finansowego w firmie Cisco.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *