AplikacjeRynek

Wrześniowy roadshow „Przyjazny SharePoint” Intratic i Grupy Unity

Ten cykl bezpłatnych konferencji Intratic odbywa się w dniach 23-26 września w 4 miastach (Warszawa, Wrocław, Katowice Kraków). ITwiz został partnerem medialnym tego wydarzenia.

Wrześniowy roadshow „Przyjazny SharePoint” Intratic i Grupy Unity

„Pracując z klientami nad ich środowiskiem Digital Workplace udało się nam wypracować ścieżkę, która pozwala wdrażać takie systemy, do których użytkownicy łatwo się adoptują. Wraz z partnerami chcemy przekazać nasze doświadczenie i wiedzę na ten temat, bo jest to obszar, w którym nasz rynek potrzebuje stałej edukacji” – wyjaśnia Grzegorz Rudno-Rudziński, CEO Intratic i Grupy Unity.

W ciągu 4 kolejnych dni eksperci Intratic, Microsoftu, Nintex i Kodak Alaris odwiedzą 4 miasta: Warszawę (23.09), Wrocław (24.09), Katowice (25.09) oraz Kraków (26.09). Uczestnicy spotkań będą mieli okazję wysłuchać rad i wskazówek od przedstawicieli firm działających na rynku Digital Workplace. Na scenie pojawi się Jarosław Sokolnicki (od 10 lat ekspert Microsoft), który zaprezentuje modele implementacji usług Microsoft SharePoint. Następnie Weronika Turyńska (Intratic) wyjaśni, jak prawidłowo wdrożyć Microsoft SharePoint, aby przyniósł on rzeczywistą korzyść organizacji. Temat elementów, które w istotny sposób mogą poprawić wykorzystanie środowiska SharePoint w każdej firmie rozwinie następnie Maciej Pondel. Uzupełnieniem jego prelekcji będzie sekcja prowadzona przez Macieja Witkowskiego (od ponad 12 lat związany z rynkiem cyfryzacji, ekspert Kodak Alaris), który przedstawi – na przykładzie kilku typów dokumentów – skuteczność wprowadzania ich do bibliotek SharePoint dzięki oprogramowaniu Kodak.

W czasie roadshow usłyszymy także o tym, na jakie korzyści z wdrożenia elektronicznego przepływu dokumentów może liczyć organizacja. Za tę część merytoryki odpowiadać będzie CEO Intratic oraz Felix Gremlich z Nintex. Gościem specjalnym w Krakowie oraz Katowicach będzie Michał Sajdak z Securitum., który na żywo pokaże jak dbać o bezpieczeństwo portali korporacyjnych. Na końcu każdego spotkania w trakcie rozmów fireside chat na temat rozwiązań usprawniających procesy biznesowe, będzie można wysłuchać przedstawicieli czołowych firm w Polsce, które wdrożenie rozwiązań Digital Workplace mają już za sobą. Będą to przedstawiciele firm: Nowa Era, EDF i Europejski Fundusz Leasingowy.

Więcej informacji o roadshow „Przyjazny SharePoint”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *