Żądanie z 3.238.132.225 nie może być obecnie obsłużone.

Jeśli jesteś właścicielem serwera i taki stan jest niepożądany:

  1. Zaloguj się do swojego panelu DirectAdmin.
  2. Wybierz domenę i przejdź do wtyczki WAF.
  3. Kliknij itwiz.pl -> Ustawienia, dla edycji polityki blokad.
  4. Kliknij itwiz.pl -> Dezaktywuj, dla całkowitego wyłączenia ochrony (nie zalecamy).

Kiedy adres IP jest zablokowany na lokalnej czarnej liście, dostęp możesz odblokować w panelu, wybierając opcję: WAF->itwiz.pl->Statystyki->Sprawdź adres IP, podając powyższe IP. Pamiętaj, że zapora WAF korzysta też z globalnych czarnych list. Jeśli adres trafi na listę globalną, zostanie z niej zdjęty po kilku dniach automatycznie. Jeśli nie chcesz czekać możesz wyłączyć sprawdzanie tych list w ustawieniach WAF -> Ustawienia -> Sprawdzanie list globalnych.

Kod diagnostyczny: Blacklisted (Blacklisted)

Zmiany kadrowe

Xueming Xu szefem Huawei w Polsce

Stanowisko dyrektora zarządzającego Huawei Polska objął z początkiem grudnia. W nowej roli Xueming Xu będzie odpowiedzialny za wszystkie trzy piony biznesowe firmy: operatorski, korporacyjny i konsumencki.

Xueming Xu szefem Huawei w Polsce

Na stanowisku dyrektora zarządzającego Huawei Polska Xueming Xu zastąpił Junfenga Li. Nowy szef polskiego oddziału Huawei zapowiada kontynuowanie lokalnej strategii opartej m.in. na rozwoju rozwiązań chmurowych oraz inwestycjach w rozbudowę sieci szerokopasmowych. Strategia firmy zakłada też systematyczne zwiększanie udziałów na polskim rynku smartfonów.

Xueming Xu z firmą Huawei jest związany od 16 lat. Odegrał kluczową rolę w szybkim rozwoju firmy w szczególności na rynkach takich jak: Rosja, Uzbekistan, Ukraina, Białoruś i Kazachstan. W 2008 roku przejął obowiązki dyrektora departamentu produktów dla sieci szkieletowych i odpowiadał za sprzedaż globalną. Od 2012 roku Xueming Xu zajmował stanowisko wiceprezesa sprzedaży w oddziale firmy Huawei w Rosji. Odpowiadał za sektor telekomunikacyjny.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *